Zula

Zula Ücretsiz Çarlar 2018

Zula oyunu, özellikle genç kitlelere hitap etmekte olan bir savaş oyunudur. Bu oyun içerisinde bir takım karakterler bulunmaktadır. Bu karakterlerden bir tanesini seçerek, bir takıma yerleşmektesiniz. Ardından karşı takım oyuncularını, açılan haritada bularak onları öldürmekle görevlisiniz. Harika bir savaş oyunu olan Zula, aynı zamanda Türk yapımı bir oyundur. İnsanların bu oyuna bu kadar ilgi göstermesinin temel nedeninde de aslında bu bilgi yer almaktadır. Ancak Türk yapımı olmasa bile, oyun o kadar çok zevklidir ki, hangi yapımcının olursa olsun, muhakkak oynanacak bir oyundur. Bu oyunu oynamak isteyen kişilerin bilgisayarında 2.5 GB’lik bir hafıza alanı açması gerekecektir. Çünkü oyunun indirme boyutu 2.5 GB’dir.

Bilgisayar hafızasında bu kadar yer olması tabi ki de önemlidir, fakat önemli olan bir nokta daha vardır ki, o da bilgisayarınızın iyi derece bir ekran kartı özelliğine sahip olmasıdır. Ekran kartı, oyunlar için olmazsa olmaz bir etkendir. Çünkü oyunların grafiğinden, kasmasından veya donup kalmasından kısacası oyun içi tüm görüntüleri ekran kartı yönetmektedir. Zula oyununun grafikleri de oldukça yüksek olduğundan dolayı, güzel bir ekran kartına sahip olmanız gerekecektir. Eğer hali hazırda iyi donanıma sahip bir ekran kartınızın olduğunu düşünüyorsanız hemen oyunu indirmeli ve bir test yapmalısınız. Oyunda herhangi bir şekilde kasma, donma vs. problem yaşamıyorsanız, bu ekran kartınız Zula oyunu için yeterli olacaktır. Fakat görüntüde bulanıklaşma, kendiliğinden oyundan atma gibi sıkıntılar yaşıyorsanız, o halde yapmanız gereken işlemler arasında öncelikli olarak yeni bir ekran kartı satın almanız gerekecektir.

Ekran kartı satın alırken dikkat etmeniz gereken en büyük nokta, ekran kartının oyunlar için elverişli olup olmadığını kontrol etmek olacaktır. Daha sonra ekran kartının detaylarına inerek, oynayacağınız oyunlar için bu ekran kartının yeterli olup olmadığını kontrol edebilir, böylece ekran kartını satın alabilirsiniz. Daha sonra bilgisayarınızın eski ekran kartını çıkararak, yeni satın almış olduğunuz ekran kartını bilgisayarınıza yerleştirmeniz gerekecektir. Daha sonra tekrardan oyuna giriş yaparak, bir problemin olup olmadığını test edebilirsiniz. Büyük ihtimal ile doğru ekran kartını satın aldıysanız, herhangi bir problem ile karşılaşmanız çok zor bir ihtimal olacaktır.

Zula Ücretsiz Çarlar 2018

Zula oyununu oynayabilmek için gerekli olan şartların en başında bir hesabınızın olması gerektiğidir. Eğer Zula oyununa ait herhangi bir hesabınız bulunmuyorsa, dilerseniz oyunun resmi web adresinden bir üyelik açabilirsiniz. Fakat bunun için cüzi miktarda bir ücret ödemeniz söz konusu olacaktır. Ancak ‘’ben bu oyun için herhangi bir ücret ödemek istemiyorum’’ diyorsanız, o halde arkadaş çevrenizden bir hesap isteyebilirsiniz. Ancak buna gerek kalmadan biz sizlere ücretsiz zula çarlarını sunacağız. Aşağıda yer almakta olan zula hesapları, tamamen ücretsiz ve doğru bilgilerdir. Bu hesaplara erişememeniz durumunda bilmelisiniz ki, hesap bir başkası tarafından çoktan kullanıma girmiştir.

Zula hesap kullanıcı adı : birasger1275

zula hesap şifresi            : 048858932

Zula hesap kullanıcı adı : bolnakit1515

Zula hesap şifresi           :alimemocan1515267

Zula hesap kullanıcı adı : gündogdubey47

Zula hesap şifresi           : kadermervezula124733

Zula hesap kullanıcı adı : bircocuk784

Zula hesap şifresi            :  053829930254

Zula hesap kullanıcı adı  : osmanlıca478

Zula hesap şifresi             : alevalev244775

Zula hesap kullanıcı adı :Halimfenerbahce

Zula hesap şifresi          :fb5698746324fb

Zula hesap kullanıcı adı : Haktan2478

Zula hesap şifresi          :hemserimle5255

Zula hesap kullanıcı adı : gökmentugberk32

Zula hesap şifresi          :asm2cocuk

Zula hesap kullanıcı adı : tugkanveonur2

Zula hesap şifresi          :onurtugkan1907

19 Yorum

  1. Merhaba ben içinde sınırsız silah ve bol silah za kasa deste olan 30 lvl ve üstü hesap istiyorum yardımcı olurmusunuz???

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı