Teknoloji

PTTCell Bedava İnternet Paketleri-Hediye İnternet Kazanma

Türkiye’ nin en köklü kuruluşlarından birisi olan ve altyapısal açıdan en gelişmiş yapıya sahip olan PTT,2 2013 yılından beri aslında daha önce Türk Telekom’ un özelleştirilmesi ile giden telefonu simgeleyen ‘T’ işaretini mobil olarak geri kazandı. Yani Posta, Telgraf, Telefon olarak PTT kısaltmasını alan PTT’ nin yeni mobil hat hizmeti ile birlikte telefon kısaltması olan ‘T’ harfinin altı yeniden dolu hale geldi. 2013 yılında Türkiye’ deki mobil cihaz kullanıcılarına yönelik olarak sunmuş olduğu PTTCell hizmeti ile birlikte mobil piyasada da kendisine yer bulmaya başladı. Son derece avantajlı paketler sunuyor olmasının yanı sıra yüksek çekim gücü gibi kaliteli hizmet anlayışı nedeni ile mobil cihaz kullanıcıların operatör seçimlerinde ilk sırada tercihlerden birisi haline geldi. Özellikle de son dönemlerde sunmakta olduğu hediye interent fırsatları ile daha fazla ve daha uzun süreli internet kullanım potansiyeli oluşturmaya başlaması nedeni ile mobil hat kullanıcıları arasında çok popüler hale eldi .Türkiye genelinde her geçen gün mobil hat abone sayısını arttırmaya devam eden PTTCell’ in sunduğu hediye internet paketleri sayesinde ay veya dönem boyunca çok daha yüksek kapasiteli bir internet kullanımı gerçekleştirilebiliyor. PTTCell bedava internet paketleri sayesinde kullanıcılar, normal PTTCell internet paketlerine ilave olarak ücretsiz hediye internet paketi kullanımı elde edebiliyor.

Çok avantajlı olan PTTCell bedava internet paketleri nedeni ile son yıllarda oldukça yoğun şekilde tercih ediliyor. PTTCell mobil hat kullanıcıları, seçmiş oldukları ve kullandıkları internet paketine ek olarak hediye internet paketi kazanabiliyor. Bu tip hediye internet paketleri, standart internet paketinden bağımsız olarak kullanılabiliyor. Bu çerçevede de çok daha uzun süreli kesintisiz bir internet kullanım deneyimine ulaşılabiliyor. Bedava ve ücretsiz internet paketlerinin hatta tanımlanmalarının ardından tüm internet kullanımı, hediye internet paketi bitene kadar bu hediye internet paketinden kullanılmaktadır. Hediye internet paketi bittiğinde, standart internet paketinden kullanıma başlanabiliyor. Bu sayede de çok daha uzun süreler ve çok avantajlı bir internet kullanımı gerçekleştirilebiliyor. PTTCell bedava internet paketleri fırsatları diğer operatörlere göre çok daha avantajlı bir kullanım potansiyeli sunuyor. Bu nedenle de kullanıcılar tarafından son derece yoğun ve sık bir şekilde tercih ediliyor. PTTCell bedava internet paketleri fırsatları ile 2018 yılında da PTTCell aboneleri ücretsiz ve bol kazançlı internet kullanımı gerçekleştirebiliyor.

PTTCell Hediye İnternet Paketleri

PTTCell yarı devlet kuruluşu olarak son yıllarda her zaman tüketicinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, mobil hat konuşma ve internet paketlerini dizayn ediyor. Bununla birlikte çok daha yoğun şekilde gerçekleştirdiği internet kampanyaları ile abonelerinin çok daha fazla ücretsiz internet kullanımı elde edebilmelerine yardımcı oluyor. Bu hizmet anlayışı ile de diğer operatörlere oran ile kullanıcılar çok daha fazla internet kullanabiliyor ve çok daha ekonomik bir kullanım gerçekleştirebiliyor. Bununla birlikte PTTCell bedava internet paketleri sadece faturalı abonelere yönelik olarak değil aynı zamanda da faturasız PTTCell mobil hat kullanıcılarına yönelik olarak da sunulmaktadır. PTTCell mobil hat kullanıcıları, kazanmış oldukları PTTCell bedava internet paketleri kullanım hakları sayesinde günümüz modern çağında çok önemli bir platform olan internette doyasıya gezinti gerçekleştirebiliyor.

PTTCell Faturalı Muhteşem 1 GB İnternet Paketi

PTTCell abonelerinin kolay bir şekilde katılım gerçekleştirebilme şansına sahip olabildikleri PTTCell bedava internet paketleri ile her zaman daha fazla internet kullanımı gerçekleştirebilme şansını elde ediyor. Bu kapsamda da mobil cihaz kullanıcıları, mesaj bölümünde ‘MUHTEŞEM’ yazıp, 1788’ e kısa mesaj göndermeleri ile bu internet paketini kullanmaya başlayabilmektedir. 3 TL karşılığında yararlanılabilmekte olunan bu paket sayesinde dönem boyunca kullanma şansı elde edilen internet paketi boyutu ise 1 GB şeklindedir. PTTCell tarafından paket ile ilgili olarak belirlenmiş olan kullanım süresi ise 30 gündür. Bir ay boyunca kullanıldıktan sonra 1 GB paket boyutunun bitirilememesi durumunda kullanılamayan internet MB’leri bir sonraki ay dönemine ise devri gerçekleştirilmemektedir. Bu yüzden 1 aylık süre içerisinde mutlaka paketin bitirilmesi gerekir. Bununla birlikte PTTCell mobil hat kullanıcıları bu faturalı muhteşem 1 GB paketini ayda en fazla 2 defa yapabilmektedir.

PTTCell Sınırsız İnternet Kampanyası

PTTCell mobil hat kullanıcıları, her zaman diğer operatörlere oran ile çok daha fazla dakika ve internet paketi kullanım potansiyeline sahip olabiliyor. Özellikle de PTTCell tarafından her zaman güncel paket kampanyalarının düzenlenmesi sırasında doğrudan kullanıcıların bu alandaki ihtiyaçları göz önünde bulunduruluyor. Bu şekilde düzenlenerek, sunulan internet kampanyaları ve PTTCell bedava internet paketleri fırsatları ile kullanıcılar hem daha avantajlı hem de daha kazançlı bir mobil internet kullanımı gerçekleştirebilmektedir. PTTCell bedava internet paketleri çerçevesinde son dönemlerde sınırsız internet paketleri öne çıkıyor. PTTCell mobil hat kullanıcıları açısından çok avantajlı bir kullanım potansiyeli oluşturmakta olan bu bedava ve sınırsız internet kampanyalarına önemli bir ağırlık veriyor. Bu kapsamda da günümüzde PTTCell mobil hat kullanıcıları için ağırlıklı olarak sınırsız internet paketi imkanını sunmaya başladı. Bu kapsamda da bir defa paket alındığı zaman belirlenmiş olan paket kotasının doldurulması halinde dahi internet kullanımının sürdürülebilmesi mümkün oluyor. Ancak bu aşamada PTTCell mobil hat kullanıcılarının dikkat etmeleri gereken önemli bir usus bulunuyor. Bu husus ise PTTCell bedava internet paketleri çerçevesinde sunulan sınırsız internet paketi hizmeti kota doldurulduktan hemen sonra 128 K internet hızında kullanılabiliyor olmasıdır. Bu şekilde video izlemek çok daha basit olmasa da video izleme aktivitelerinin haricinde de yoğun olarak kullanılan internetin, kesintisiz olarak kullanılmaya devam edilebilmesine yardımcı olmaktadır.

Normal internet kullanımının gerçekleştirilebilmesi için yeterli bir hız olan 128K internet hızı ile olağan şekilde internette gerçekleştirilmek istenen işlemleri kesintisiz olarak sürdürebilmek mümkün olmaktadır. PTTCell tarafından sunulan bu sınırsız internet paketi seçeneğinin fiyatı ise 10 TL olarak belirlenmiştir. Bu şekilde 10 TL gibi internet paketi ücretlendirmesi bulunuyor olsa da kullanıcı açısından çok avantajlı olan sınırsız internet paketi kullanımını sunan fazla operatörün kalmadığı bugünlerde kullanıcılar açısından önemli bir fırsat sunuyor. Çünkü herhangi bir sınırı olmadan 128K internet hızında da olsa internetin kesintisiz şekilde dönem sonuna kadar kullanılmaya devam edilmesi mümkündür. Böylelikle ne kadar kullanılırsa kullanılsın sınırsız internet paketi çerçevesinde 10 TL ücretlendirmesine ek bir ücret ödemesinin gerçekleştirilmesine bir gerek bulunmuyor. Bu neden ile de PTTCell bedava internet paketleri fırsatları arasında mobil hat kullanıcılarının da en fazla dikkatini çeken bedava internet kampanyası konumunda bulunuyor. Bu aşamada özellikle sabit internet kullanımı için dahi sunulan sınırlı internet paketlerinde uygulanan internet ücretleri göz önünde bulundurulduğunda çok önemli bir avantaj sağlamaktadır. Bu neden ile de günümüzde sınırsız internet paketi kullanımı gerçekleştirmek isteyen tüm kullanıcılar açısından PTTCell bedava internet paketleri çerçevesinde sağlanan sınırsız internet paketi kampanyası en ideal tercih edilebilir internet paketi konumunda bulunuyor. Üstelik PTTCel mobil hat aboneleri tarafından bu pakete geçiş işlemleri son derece pratik ve kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı