Nasıl Yapılır

Pepsi Kapak Kodu 2018

Pepsi Kapak Kodu 2018

Kullanıcılara masa oyunlarında ve çeşitli uygulamalarda çeşitli fırsatlara erişme şansı sunan Pepsi, ürünlerine çeşitli şifreler ekliyor. Özellikle Pepsi içeceklerinin kapaklarında bulunan şifreler, farklı platformlarda hediyeler elde etmenizi sağlıyor. Özellikle tavla ve okey gibi mobil oyunlarda rakiplerinizi geçmenize yardımcı olan ya da onlara çeşitli jestler yapmanızı sağlayan fırsatlara erişebilirsiniz. Pepsi kapak kodu 2018 versiyonları, güncel bir şekilde kullanılabiliyor.

Okey Plus, 101 Plus, Çanak 101 Okey, Mynet Oyun, Tavla, Tavla Plus ve Zula gibi oyunlar üzerinde Pepsi kapak kodu 2018 versiyonu kullanmak mümkün. Anlaşmalı oyunlar üzerinde geçerli olan kapak kodları, birbirinden eşsiz hediyelere erişme fırsatı sunuyor. Kodu kullanmanız durumunda oyun içi hediyeler elde ediyorsunuz.

Kapak kodu kullanımı sonrası gelen hediyeler, oyun içi orta seviye olarak nitelendirilebilir. Özellikle eğlenceyi arttırmada etkili bir görev üstlenen bu hediyeler, çok daha güzel bir şekilde vakit geçirmenize katkıda bulunuyor. Daha eğlenceli bir okey deneyimi yaşayabileceğiniz gibi rakiplerinizi geçme fırsatı da elde edebilirsiniz. Böylelikle oyun içi gelişiminde de kullanabileceğiniz fırsatlara erişebilirsiniz.

Haksız rekabeti önlemek adına hediyeler elbette belirli seviyede sınırlı tutuluyor. Böylelikle kod giren kullanıcıların aşırı derecede gelişim kaydetmesi ve rakiplerini hızlıca geçmesi önleniyor. Bunun yerine daha çok kod kullanımı ile eğlenceli hediyelerin dağıtılması mümkün kılınıyor. Böylelikle oyundan alınan zevk, doğrudan artarak gelişim kaydediyor.

Pepsi kapak kodları 2018 versiyonları neticesinde çeşitli para puanlar ve çip paralar elde etmek mümkün hale geliyor. Bu sayede oyun içerisinde gelişim göstermek elbette belirli oranda kolaylaşıyor. Oyunu bir süre oynadıktan sonra elde edeceğiniz puanı çok daha kısa sürede elde etme şansı doğuyor. Böylelikle kısa sürede gelişim kaydetmeniz de kolaylaşıyor.

Pepsi Kapak Kodları Nasıl Kullanılır?

Bunun için oynamakta olduğunuz oyunun kod bölümünü ziyaret etmeniz ve elinizdeki Pepsi kapak kodunu bu bölüme girmeniz gerekiyor. Gerekli işlemleri tamamladıktan sonra kod neticesinde erişebileceğiniz fırsatlar aktif hale gelecektir. Dijital puanlar, dijital para puanlar, çip paralar ve oyun içi skorlar, kodlar ile birlikte sunulan fırsatlar arasında yer alıyor.

Anlaşmalı platformlar içerisinde kullanılabilen Pepsi 2018 kapak kodları, aynı zamanda belirli oyunlar ile sınırlı olabiliyor. Örneğin belirli bir kodu sadece belli başlı uygulamalar içerisinde kullanabilirsiniz. Bunun için sınırlama ya da anlaşma söz konusu olabilir. Ayrıca elinizdeki kodu birden fazla platform üzerinde de tercih edebilme şansı doğmakta. Bunun için oyunda bulunan kampanya koşullarına bakmanız gerekebilir. Katılım koşullarını sağlamanız, elinizdeki kodu kullanmanız için gerekli olan noktalar arasında bulunabilir. Ayrıca belirli tarihler ile sınırlı olan kampanyaya katılmaya da çalışıyor olabilirsiniz.

Pepsi kapak kodu 2018 versiyonları şu şekilde:

 • ENSJ6MB8
 • RZKTUEVW
 • GPR78KWA
 • VJPTGD48
 • N7LAWQEH
 • T8VL4XQN
 • PHA3LWNS
 • 4A9CRM2L
 • MVKT2G43
 • 3B2HPA5S
 • YG7FZX29
 • ZG23Y86P
 • 9ZMXECB6
 • LZ4UTKYE
 • TGQZSBCE
 • TNAJPLQM
 • GWYA23ZO

Bahsi geçen kapak kodları, 2018 yani güncel versiyonlar olup belirli kullanım ile sınırlı olabilmektedir. Eğer yukarıdaki kodlardan herhangi birini kullanmaya çalışıyor ancak hata ile karşılaşıyorsanız bu durum, yüksek ihtimalle kodun sizden önce gerekli miktarda kullanıldığına işaret etmektedir. Bundan dolayı elinizi çabuk tutmanız ve güncel Pepsi kapak kodları fırsatlarından yararlanmanız gerekiyor.

Kullanıcılar arasındaki haksız rekabeti önlemek adına uygulanan kurallar arasında yer alan kod kullanım sınırı, ayrıca kampanyanın tam olarak işlemesine yardımcı oluyor. Satın alacağınız Pepsi kutu içecekler üzerinden erişebileceğiniz kodlara aynı zamanda elindeki kodu kullanmayıp paylaşan kullanıcılar yardımıyla da ulaşabilirsiniz. Bahsi geçen oyunları oynamayan kişiler, ellerindeki kodu paylaşarak diğer kullanıcıların kampanyalardan yararlanmalarını sağlayabiliyor.

Pepsi Kapak Kodları ve Kampanyalar

Farklı dönemler içerisinde birbirinden eşsiz kampanyalar düzenleniyor. Bu kampanyalardan yararlanmak için Pepsi fırsatlarını ve oynadığınız oyunu sıkı bir şekilde takip etmeniz gerekiyor. Özellikle sosyal medya kanalları üzerinden çoğu kez duyurulan fırsatlar, herkesten önce kampanyalara erişme şansı oluşturuyor.

Güncel Pepsi kapak kodları da bu noktada elbette önem teşkil ediyor. Belli başlı durumlarda kodlar tek kullanımlık olabiliyor. Bundan dolayı kodu ilk kez kullanmayı deneyen kişi, kodun sunduğu fırsatlara erişebiliyor. Bunun yanında kod paylaşımı neticesinde de fırsatlara ulaşma şansı doğuyor. Özellikle Pepsi kutu içecekler satın alan ancak çıkan kodları kullanmayan kullanıcılar, paylaşım yaparak fırsatlardan yakın arkadaşlarına yararlanma imkanı sunuyor.

Eğer çevrenizde Pepsi içecekleri tüketen kişiler var ise onlardan kodlarını paylaşmalarını da rica edebilirsiniz. Mobil oyunlara uzak olan arkadaşlarınız sayesinde çok daha geniş çaplı fırsatlara ulaşma imkanı yaratabilirsiniz. Özellikle oyun içi para birimleri neticesinde harcama yapabilir, profilinizi geliştirebilirsiniz. Bu sayede rakiplerinize karşı üstünlük kazanma şansı elde edebilirsiniz.

Oynanışı çok daha eğlenceli hale getirmek için birebir olan Pepsi kapak kodları, belirli Facebook oyunları içerisinde de kullanılabiliyor. Milyarlık kullanıcı sayısı ise popüler sosyal medya platformları arasında yer alan Facebook, aynı zamanda eklenti şeklinde birbirinden farklı oyuna da ev sahipliği yapıyor. Facebook kullanıcıları tarafından tercih edilen bu oyunlar, sundukları kolay oynanış yapıları ile beğeni kazanıyor.

Pepsi kapak kodu 2018 versiyonları, anlaşmalı Facebook oyunları içinde geçerli kılınıyor. Tabi bunun için belirli bir kampanyanın var olması gerekiyor. Aktif kampanya tarihleri arasında oynadığınız Facebook oyununun kupon ya da kod bölümüne gelerek elinizdeki kapak kodunu girebilirsiniz. Böylelikle oyun içi hediyeler elde etme şansına erişebilirsiniz.

Kapak Kodları ile Eğlenceli Anlar Yaşayın

Erişeceğiniz Pepsi kapak kodu 2018 ile oyundan aldığınız zevki daha da arttırabilirsiniz. Bu tip kampanyalar, kullanıcılar açısından son derece yararlı olduğu gibi Pepsi ve mobil oyunlar tarafında da belli başlı faydalar sunuyor. Mobil oyun tutkunları, kodlara ulaşmak için Pepsi markasına yönelirken kodlar neticesinde daha fazla kişi mobil oyunlara giriş yapabiliyor.

Hem kullanıcının hem de markaların işlerine oldukça yarayan kampanyalar, çok yönlü özellikler sunuyor. Eğlencenin dozunu arttıran kapak kodları ile beraber özgün dakikalar yaşayabilirsiniz. Üstelik rakiplerinizi şaşırtabilir ve oyun içindeki arkadaşlarınıza çok daha farklı bir deneyim sunabilirsiniz. Tümü, Pepsi kapak kodları ile birlikte mümkün hale geliyor.

Eğer Pepsi içecekleri tüketiyor ancak elde ettiğiniz kodları kullanmıyorsanız arkadaşlarınız ile paylaşmayı deneyebilirsiniz. Çevrenizde kodların geçerli olduğu oyunları oynayan biri yok ise bu kodları forumlar ya da çeşitli internet siteleri yardımıyla da kullanışlı hale getirmeniz mümkün. Yorum olarak paylaşacağınız kodu ihtiyacı olan biri kullanabilir ve böylelikle kodun kolayca kullanılmasını sağlayabilirsiniz.

Bir kod kullandıysanız ve elinizdeki diğer kodları kullanma hakkınız yok ise oyun içerisinde de paylaşım yapmayı deneyebilirsiniz. Özellikle oyun içi arkadaşlarınızın oldukça işine yarayacak olan Pepsi kapak kodları, onlara fırsatlardan yararlanma olanağı sunacaktır. Böylelikle yakın arkadaşlarınızın da sizinle birlikte gelişim kaydetmesini sağlayabilirsiniz.

Özellikle takım oyunları açısından birlikte gelişim göstermek son derece önemlidir. Nitekim Pepsi kapak kodu 2018 versiyonları, takım içerisinde kullanıldığı takdirde çoklu faydalardan yararlanma olanağı yaratıyor. Bu sayede takımınızı bir adım öne çıkartabilir, toplu bir şekilde gelişim kaydedebilirsiniz. Yenilmenizi zorlaştıracak olan söz konusu gelişim, takım oyunlarında zorlu rakiplerden kurtulmanıza dahi yardımcı olabilmektedir. Bunun için henüz kullanım hakkı dolmamış olan Pepsi kapak kodu 2018 versiyonlarından bir tanesini kullanmayı deneyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

87 Yorum

    1. Merhaba,
     Arda bey, pepsi kapak kodu bu hafta yenilenecektir. Bu hafta içi çekiliş sonucuna göre buradan açıklayacağınız numaranızı o zaman bırakabilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı