Oyun

Online Kafa Topu Promosyon Kodları 2018

Kodlar gözükmüyorsa lütfen sayfayı yenileyip,yazının en sonuna bakınız.

Online Kafa Topu oyunu hem Android hem de İOS işletim sistemleri için paylaşılmış oldukça eğlenceli bir oyundur. Birçok kişi bu oyunu oynayarak oldukça eğlenceli bir şekilde vakit geçirmektedir. İzmo Bilişim tarafından geliştirilmiş olan oyun kısa zaman içerisinde oldukça fazla bir kitleye sahip olmuş ve herkes tarafından bilinen bir uygulama haline gelmiştir. Oyundaki en önemli öğe altın olmaktadır. Kazanılan altınlar ile karaktere kıyafet alınabilmekte ve maçlara da altınlar sayesinde girilmektedir. Oyun içerisinde altını maç kazanarak elde edebilirken aynı zamanda Online Kafa Topu promosyon kodları ile de altın kazanmak mümkün olmaktadır.

Online Kafa Topu oynayan birçok kişi karakterine farklı ve ilginç tasarımda kıyafetler ve aksesuarlar alabilmek için promosyon kodu arayışına girmektedir. Bunun için ‘’Online kafa topu promosyon kodları 2018’’ şeklinde arama yaparak sonuçlara ulaşmaya çalışmaktadırlar.

Online Kafa Topu Oyunu Promosyon Kodları Ne İşe Yarar?

Bu oyunda en önemli öğe altın olmaktadır. Oyuncular sürekli maçlara girerek galibiyete hak kazanmaya çalışmaktadırlar. Oyunlarda galip gelen kişiler ortaya yatırılan bütün altınlara sahip olur. Bu nedenle ne kadar yüksek oranlı altın yatırılarak maça girilir ise o kadar yüksek oranlı kazançlar elde edilebilmektedir. Bunun içinde kullanıcılar hesaplarında birçok altın biriktirmeye odaklanmaktadırlar. Altın biriktirmek için kimisi sürekli maçlar yapmakta kimisi ise promosyon kodları ile altınlara sahip olmaya çalışmaktadır.

Online Kafa Topu promosyon kodları kullanılarak, oyun içinde altın elde edilebilmektedir. Böylelikle oyuncular istedikleri gibi maçlara girerek daha yüksek oranlar ile şanslarını arttırabilmekte veya istedikleri oyuncu aksesuarlarına sahip olabilmektedir. Sadece aksesuarlar değil ayrıca karakterlerde de değişiklik yapılabilmektedir. A’dan Z’ye oldukça farklı karakterler bulunmaktadır. Her karakterin şöhretine göre fiyatında değişiklik olmaktadır. En pahalı karakterden en ucuz karaktere kadar oldukça fazla çeşit bulunmaktadır.

Online Kafa Topu oyununun en cezbedici özelliği arkadaşlarınız veya yakınlarınız ile karşılıklı bir şekilde oynamaya izin vermesidir. Bu nedenle oldukça kısa sürede yayılmış olan bir uygulamadır. Bütün mobil platformlarda bulunan bu oyun milyonlarca üyeye sahip olmakta ve neredeyse herkes tarafından indirilmiş bir uygulamadır. Tamamen ücretsiz bir şekilde oyunculara sunulan oyunda, altın toplamak için herkes birbiriyle kıyasıya mücadele etmektedir. Birçok kişinin hayalinde en pahalı karakter yatmakta ve bu yüzden altın biriktirmektedirler. Oyundaki karakterler ne kadar şöhretli olursa fiyatı da o kadar artmaktadır. Oyunda birçok kişi maçlar ile altın biriktirirken bazı kişiler promosyon kodları araştırmakta ve bu kodlar ile de oldukça fazla miktarlarda altın toplayabilmektedir. Yazımızın devamında Online Kafa Topu promosyon kodları 2018 yılı için paylaşım yapılacaktır.

Oyuna Nasıl Kayıt Olunuyor?

Kafa Topu oyununu oynamak için öncelikle mobil platformda indirmek sonrasında ise buna kayıt olmak gereklidir. Kayıt olma adımları oldukça hızlı ve basit bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Oyuna girişte kayıt olmanız için gerekli adımlar ekrana gelmekte ve sosyal medya hesapları ilede giriş yapılabilmektedir. İlk adımlarda oyun için gerekli olan şartlar sağlandığında bir miktar bonus altın verilmekte ve bununla maç yapılabilmektedir. Ayrıca verilen görevler yerine getirildikçe bonus altın verilmektedir.

Oyuncular arasından en yüksek puan alan 3 kişiye ödül verilmektedir. Puanlar ise belirli kriterlere göre oyunculara dağıtılmaktadır. Maça giren ve maçı kazanan kişilere +3 puan verilirken, maçı kaybeden kişilerin puanlarından -2 azalmaktadır. Ayrıca maçta beraber kalındığında iki tarafa da +1 puan verilmektedir. En yüksek puanı alan kişiye de kupa verilmektedir.

Online Kafa Topu Promosyon Kodları 2018

 1. ‘’oktseskafa12’’ 50000 altın
 2. ‘’okthediye8989’’ 50000 altın
 3. ‘’Wolvorokt111’’ 50000 altın
 4. ‘’Portalkafa212’’ 50000 altın
 5. ‘’hokt911’’ 50000 altın
 6. ‘’aga5kpls’’ 5000 altın
 7. ‘’millitakim’’ 10000 altın
 8. ‘’kafatopuses’’ 10000 altın
 9. ‘’oyundelisi’’ 10000 altın

Yukarıdaki promosyon kodlarına göre karşılığında verilen bonus altınlar belirtilmiştir. Ancak bu promosyon kodları oldukça hızlı bir şekilde tükendiğinden dolayı, hemen girilmeli ve kodlar kullanılmalıdır. Aksi takdirde siz kullanana kadar çoktan bitmiş ve kullanım dışı kalmış olabilmektedir. Kodlar hızlı bir şekilde tükendiğinden dolayı sürekli güncel kafa topu promosyon kodları paylaşılmakta ve bu konuda bilgi verilmektedir. Ancak oldukça hızlı bir şekilde de tükenmektedir. Çünkü araştıran ve paylaşıldığı anda kodları kullanan kişilerin sayısı oldukça fazladır.

Güncel Kafa Topu 2 Promosyon Kodları

 1. ‘’bizdemedenbitmez’’bonus bilinmiyor
 2. ‘’masomo’’bonus bilinmiyor
 3. ‘’avrupaligi’’bonus bilinmiyor
 4. ‘’sampiyonlarligi’’bonus bilinmiyor
 5. ‘’kafatopu’’bonus bilinmiyor
 6. ‘’twitter’’bonus bilinmiyor
 7. ‘’instagram’’bonus bilinmiyor
 8. ‘’kafatopuanket’’ bonus bilinmiyor
 9. ‘’tatilhediyesi’’ bonus bilinmiyor
 10. ‘’karnehediye’’ bonus bilinmiyor
 11. ‘’5000kafatopu’’ bonus bilinmiyor
 12. ‘’Ziraatturkiye’’ bonus bilinmiyor
 13. ‘’superlig2017’’ bonus bilinmiyor
 14. ‘’hayditurkiye’’ bonus bilinmiyor
 15. ‘’final2017’’ bonus bilinmiyor
 16. ‘’ohadiyorum’’ bonus bilinmiyor
 17. ‘’oyunportal’’ bonus bilinmiyor
 18. ‘’uras’’ bonus bilinmiyor
 19. ‘’aogburada’’ bonus bilinmiyor
 20. ‘’webtekno’’ bonus bilinmiyor
 21. ‘’sesegel’’ bonus bilinmiyor
 22. ‘’berkcan’’ bonus bilinmiyor
 23. ‘’kt2lemur’’ bonus bilinmiyor
 24. ‘’kt2reynmen’’ bonus bilinmiyor

Bu kodlar ile sadece altın değil çeşitli hediyeler kazanılabilmektedir. Kafa topu ve Kafa topu 2 oyunu için birçok yerde promosyon kodları bulunmaktadır. Bu kodlar ile oyuncular birçok aksesuar, karakter ve fazla miktarda altına bedavaya sahip olmakta ve oyunun keyfini çıkarabilmektedir.

Online Kafa Topu promosyon kodları elde ettikten sonra oyun içinden ayarlardan giriş yapılarak promosyonlar hesaba eklenmelidir. Bunun için öncelikle oyuna giriş yapılmalı ardından sağ üstte bulunan ayarlar kısmına tıklanmalıdır. Bu işlemlerden sonra promosyon bölümü görülecek. Bu bölüme tıklanarak kod buraya girilmelidir. Kod girildikten sonra hemen aktif olmakta ve verilen bonus oyuncunun hesabına aktarılmaktadır.

 

İlgili Makaleler

21 Yorum

 1. Geri bildirim: Kafa Topu 2 Promosyon Kodları 2018 | Pc Webim
 2. Kullanıcı adım kt2ebruli Takım kasiyoruz sürekli her hafta. Gelmek isteyen arkadaşlar takımkasanlar takımına beklerim.

  1. Merhaba. Maalesef kodlarımız çok hızlı bir şekilde tükeniyor. Bir hafta içinde yeni paylaşımlar yapılacaktır. Lütfen takipte kalınız.

  1. Maalesef kodlarımız çok hızlı bir şekilde tükenmekte. Bir hafta içinde kod paylaşımı yapılacaktır. Lütfen takipte kalınız.

  1. Merhaba. Maalesef promosyon kodlarımız tükenmiştir. Promosyon kodlarından haberdar olmak için bizi takipte kalınız.

  1. Merhaba. Maalesef promosyon kodlarımız tükenmiştir. Promosyon kodlarından haberdar olmak için bizi takipte kalınız.

  1. Merhaba. Maalesef yoğunluktan dolayı kodlarımız çok hızlı bir şekilde tükenmekte. Yakın bir zamanda tekrar kod paylaşımı yapılacaktır. Lütfen rakipte kalınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı