Telefon Güncelleme

HTC U11 Yazılım Güncelleme Nasıl Yapılır?

Akıllı cep telefonu pazarına yeni bir soluk getiren ve kendisine has özellikleri ile kısa süre içerisinde dikkatleri üzerine çekmeye başlayan HTC’ nin piyasaya sunmuş olduğu akıllı cep telefonu modelleri, kullanıcıların ihtiyaçlarına odaklanıyor. Özellikle de kullanım sırasında kullanıcıların daha rahat ve daha fonksiyonel bir şekilde kullanım gerçekleştirilebilmesine yardımcı oluyor. HTC U11 akıllı cep telefonu Türkiye’ de de son derece yoğun şekilde ilgi görüyor. Giriş seviyesi düzeyinde tam bir fiyat ve performans dengesine sahip olan HTC U11 akıllı cep telefonu Android mobil işletim sistemi ile piyasaya sürülüyor. Son derece yüksek donanım özelliklerine sahip olan HTC U11 akıllı cep telefonunun Android mobil işleyim sistemine yönelik olarak günümüzde yayınlan Android versiyon güncellemeleri bulunuyor. Kullanıcılar HTC U11 akıllı cep telefonuna yönelik olarak yayınlanmış olunan Android mobil işletim sistemi sürümünü yükleyebilmek için HTC U11 yazılım güncelleme nasıl yapılır kullanıcılar arasında en fazla aratılan hususlar arasında yer alıyor. Aslında kullanıcılar son derece pratik bir şekilde Android güncellemesi gerçekleştirebiliyor.

HTC U11 Yazılım Güncelleme

Akıllı ce,p telefonu pazarında son derece yoğun şekilde tercih edilen cihazlardan birisi konumunda bulunan HTC U11 akıllı cep telefonu ile ilgili olarak güncelleme işlemlerini birkaç dakika içerisinde tamamlayabilmek mümkün oluyor. Android mobil işletim sistemi bulunan HTC U11 yazılım güncelleme nasıl yapılır sorusunun yanıtı oldukça basittir. Kullanıcılar oldukça pratik bir şekilde HTC U11 ayarlar sayfası üzerinden güncelleme işlemlerini tamamlayabilmektedir. HTC U11 akıllı cep telefonunda yazılım güncelleme işlemlerinin gerçekleştirilebilmesi için internet bağlantısının olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir.  Kullanıcılar son derece pratik bir şekilde ‘Ayarlar’ menüsü aracılığı ile Android mobil işletim güncelleme paketine ulaşabiliyor.

HTC U11 akıllı cep telefonu modelinde yazılım güncelleme işleminin gerçekleştirilebilmesi için ‘Ayarlar’ sayfasında bulunan ‘Telefon Hakkında’ kısmına giriş yapılması gerekir. Bununla birlikte açılan ekran içerisinde ‘Yazılım Bilgisi’ bulunuyor. Bu şekilde kullanıcılar, ‘Güncelleme Denetleme’ yapılarak, kolay bir şekilde güncelleme olup, olmadığı kontrol edilebiliyor. Güncelleme var ise güncelleme paketi bu ekrana düşer. Bu aşamada kullanıcıların HTC U11 akıllı cihazlarında öncelikli olarak ‘İndir’ seçeneği ile güncelleme paketi dosyalarının cihazına indirilmesini sağlaması gerekiyor. Daha sonra ise indirme işleminin tamamlanmasını beklemelidir. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra ise ‘Kur’ seçeneği ile güncelleme paketinin kurulumu başlatılabilir. Otomatik olarak ilerleyen güncelleme kurulumunda ilk başta şartlara onay verilmesi gerekiyor. Bunun dışında tüm güncelleme süreci doğrudan otomatik olarak yürütülür ve cihaz kullanım dışı durumda bulunur. Bu süreçte de ekranda zaman grafiği ile güncellemenin tamamlanmasına kalan süre hakkında bilgi verir. Bu güncelleme tamamlandıktan sonra en yeni sürüm ile HTC U11 akıllı cep telefonu kullanımını gerçekleştirebilmek ve Android’ in en yeni özelliklerini kullanabilmek mümkün oluyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı