Telefon Güncelleme

HTC One M7 Android 7.0 Nougat Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Son yıllarda HTC’ nin en fazla tercih edilen cihazlarından birisi de HTC One M7 oluyor. HTC One serisinde piyasaya sürülen en gözde telefonlardan birisi olan M7 akıllı cep telefonu, önemli özellikleri ile gerçekten kullanıcı dostu bir performans ortaya koyuyor. Android mobil işletimi ile çalışan cihazlardan birisi olan HTC One M7 akıllı cep telefonu özellikle son yayınlanan Android Nougat 7.0 güncellemesi ile birlikte donanımsal kapasitesi açısından çok daha üst düzey bir verimliliği yakalayabiliyor. Çünkü yetersiz kalan Android sürümünün, Android Nougat versiyonuna yükseltilmesi ile birlikte HTC One M7 akıllı cihazın, tüm donanımsal özellikleri en yüksek performansında kullanılabilir duruma geliyor. Bu yüzden de yeni Android Nougat 7.0 güncellemesi tüm HTC One M7 akıllı cihaz kullanıcılarına öneriliyor. Ancak bazı kullanıcılar güncelleme konusunda yeterli bilgiye sahip olmadıklarından HTC One M7 Android Nougat güncellemesi nasıl yapılır konusunda internette araştırma yapıyor.

HTC One M7 Akıllı Cep Telefonu Özellikleri

4.7 inç gibi ortalama düzeyde bir ekran büyüklüğüne ve genişliğine sahip olan HTC One M7 akıllı cep telefonunun Full HD 1080p görüntü kalitesi bulunuyor. Bu sayede en gerçekçi görüntülere sahip olan videolardan fotoğraflara ve en kaliteli oyun grafik kalitesine sahip olan oyunlara kadar her birini hiçbir şekilde takılma ya da donma olmadan rahatlıkla açabiliyor. Böylelikle en yüksek kapasitede bir kullanım verimliliği sunan HTC One M7 akıllı cep telefonunda kullanılan Qualcomm Snapdragon işlemcisi de kullanıcıların gerçekten tatmin edici bir performans elde edebilmesine yardımcı oluyor. Bu özellikleri ile zorlanma yaşamadığından da ısınma gibi cihazlarda ciddi problemlere yol açabilecek sorunu da bulunmuyor.

HTC One M7 Android 7.0 Nougat Yükseltme

HTC One M7 akıllı cep telefonlarında en son yayınlanan Android versiyonu olan Android 7.0 Nougat versiyonuna yükseltme yapmak isteyen ancak bu konuda teknik bilgiye sahip olmaması sebebi ile HTC One M7 Android 7.0 Nougat güncellemesi nasıl yapılır bilmeyenler için detaylı HTC One M7 telefon güncelleme yöntemleri alt kısımda yer alıyor. Birkaç dakika içerisinde son derece kolay şekilde tamamlanabilmekte olunan HTC One M7 akıllı cep telefonu Android Nougat güncellemesi ile yeni bir cihaz kullanımı deneyimini elde edebilmek mümkündür.

HTC One M7 Android Nougat yükseltme işlemi için cihazın menü ekranında bulunan ‘Ayarlar’ kategorisine giriş yapılmalıdır. Ayarlar sayfasının en alt kısmında ya da bir üstünde bulunan ‘Telefon/Cihaz Hakkında’ ulaşılması gerekiyor. Telefon Hakkında sayfası içerisinde kullanıcıların karşısına Sistem Güncellemeleri çıkar. Sistem Güncellemeleri seçeneğine tıklanmasından sonra açılan ekranda kullanıcıların ‘Güncellemeleri Kontrol Et’ butonuna tıklamaları gerekiyor. Bu şekilde Android Nougat 7.0 versiyonu için güncelleme taraması yapılır. Güncelleme paketinin bulunması durumunda da karşıdan yükleme işleminin yapılabilmesi için sayfada yer alan ‘Güncellemeyi İndir’ seçeneğine basılmalıdır. Bu şekilde internet hızına bağlı olarak farklı sürelerde indirilen güncelleme paketi için ekranda ‘Güncellemeyi Kur’ seçeneği çıkar. Kullanım şartlarını onayladıktan sonra güncelleme otomatik kuruluma başlar. Otomatik kurulum sırasında güncellemenin hangi durumda olduğu ve tamamlanmasına ne kadar kaldığına dair HTC One M7 akıllı cihazın ekranında kullanıcılara yüzdeli grafik verilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı