Fatih Portakal İletişim Telefon Numarası Bağlanma 2020

Bu yazımız içerisinde Fatih Portakal iletişim telefon numarası bağlanma 2020 hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Uzun yıllardır televizyon ekranlarında görmeye alışık olduğumuz Fatih Portakal, haber programları denilince akla gelen ilk isim durumunda. Yaklaşık olarak 10 yıldan bu yana Fox TV Ana Haber Bülteni sunuculuğunu yürüten Fatih Portakal, birçok kişinin temas kurmak istediği arasında yer alıyor. Eğer herhangi bir konudan ötürü Fatih Portakal Ana haber bülteni ile iletişim kurmak istiyorsanız yazımızın devamını okumanızı isteriz.

Fatih Portakal Kimdir?

Fatih Portakal İletişim Telefon Numarası Bağlanma 2019
Fatih Portakal İletişim Telefon Numarası Bağlanma 2020

1968 yılında dünyaya gelen Fatih Portakal, ilkokul eğitimini doğduğu yer olan Aydın’ın Nazilli İlçesinde almıştır. Ortaokul eğitimini İzmir Atatürk Lisesi’nde tamamlayan Portakal, üniversite eğitimini ise İstanbul Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde tamamlamıştır. Yine aynı üniversitede yüksek lisans eğitimini tamamlayan Fatih Portakal, 1994 yılında Avustralya’ya giderek burada çeşitli alanlarda bilimsel çalışmalarda bulunmuştur. 1997 yılında ülkeye geri dönüş yapan Portakal, Star TV’de haber muhabirliği yapmaya başladı. 8 yıl kadar süren Star TV kariyerinde birçok başarı ve deneyim elde eden Portakal, 2005 yılında Mehmet Ali Birand’ın kendisine yaptığı teklif ile Kanal D’ye transfer oldu.

Yaklaşık 5 yıl gibi bir süre kanal D bünyesinde çalışan Fatih Portakal, 2010 yılında Fox TV kanalına geçti. O dönemlerde İrfan Değirmenci tarafından yürütülen “Çalar Saat” isimli kahvaltı haberlerini devralan Fatih Portakal, ilk etapta uzun bir süre kahvaltı haberleri sunmaya başladı. Nazlı Tolga’nın ana haber bülteninden ayrılması üzerine Fatih Portakal Fox TV Ana haber bülteni sunuculuğuna getirildi. O esnada İsmail Küçükkaya’nın da transfer edilmesi, Çalar Saat programının da güvenilir ellere teslim edilmesini sağladı.

Fatih Portakal İletişim Telefon Numarası Bağlanma 2019
Fatih Portakal İletişim Telefon Numarası Bağlanma 2020

Fatih Portakal, muhabirlik ile başladığı medya sektöründe bugün Fox TV Ana haber bülteni sunuculuğuna kadar ilerleyen bir kariyere sahiptir. Hatta yazarlık deneyimi de bulunan Portakal’ın “Ses’siz” ve “Aklımla Dalga Geçme” adında 2 adet kitabı dahi bulunmaktadır. Sürekli gündem ile ilgili olaylar haber eden Fatih Portakal, bir kesim tarafından benimsenirken bir kesim tarafından oldukça yüksek eleştiri oklarına maruz kalmaktadır. Altın Kelebek ödüllerinde “Yılın En İyi Haber Sunucusu Ödülü” alan Fatih Portakal, 1997 yılında Armağan Portakal ile evlenerek mutlu bir ailenin de sahibidir.

Fatih Portakal iletişim Numarası

Etrafımızda haber niteliği taşıyan olayları Fatih Portakal ile paylaşmak isteyebilirsiniz. Milyonlarca kişinin izlediği haber programına sesinizi duyurmak, yaşadığınız sorunları dile getirmek için 0212 414 90 00 numaralı telefonda Fatih Portakal ulaşabilirsiniz. Fatih Portakal İletişim Telefon Numarası Bağlanma 2020 numarası üzerinden sorununuzu dile getirmek istediğinizde de biraz beklemek durumunda kalabilirsiniz. Sizin gibi günlük onlarca hatta yüzlerce kişi Fatih Portakal’a ulaşarak sorunlarını dile getirmeye çalışıyor.

Fatih Portakal İletişim Telefon Numarası Bağlanma 2019
Fatih Portakal İletişim Telefon Numarası Bağlanma 2020

Bununla beraber Fatih Portakal ile FOX Ana Haber WhatsApp hattını da kullanabilirsiniz. 0542 370 45 45 telefon numarası üzerinden Fatih Portakal’a rahatlıkla ulaşabilirsiniz. WhatsApp üzerinden sesli yazılı ve görüntülü mesajlarınızı iletebilir, yaşadığınız sorunları doğrudan Fox Ana Haber editörleri iletebilirsiniz. Editörler, haber niteliği taşıyan tüm olayları Fatih Portakal’a ileterek ana haber bülteninde dile getirilmesini istemektedir.

Yukarıda belirttiğimiz 2 numara üzerinden Fatih Portakal ile rahatlık ve iletişime geçebilirsiniz. Haberlerde paylaşılan olay ve durumlarla ilgili çevrenizde bulunan ihbarlarınızı, şikayetlerinizi, devlet kurum ve kuruluşlarla ilgili dileklerinizi rahatlıkla aktarabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir