Telefon Güncelleme

Excon Era K5 Android Nougat Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Son yıllarda dünyanın her yerinde insanların yaşamlarının merkezinde kendisine yer bulan ve her konuda hayatı kolaylaştıran akıllı cep telefonlarında kullanıcılara ihtiyaçlarına ve kullanım alanlarına yönelik olarak özel cihazlar sunuluyor. Bunlardan birisi olan ve oldukça zengin bir kutu içeriği ile her türlü kullanımda kullanıcıya önemli kolaylıklar sağlamakta olan Excon Era K5 akıllı cep telefonu oldukça uygun fiyatı ile dikkat çekiyor. Üstün özellikleri ile verimli bir kullanım sunarken aynı zamanda da son derece ekonomik bir ücrete sahip olan akıllı cep telefonu kullanmak isteyenler için giriş seviyesi cihazlardan birisi olan Excon Era K5 akıllı cep telefonları geliştirilmiştir. İlk olarak piyasaya sunulduğunda Excon Era K5 akıllı cep telefonunun üzerinde mobil işletim sistemi olarak Android 4.4.2 işletim sistemi versiyonu bulunuyordu. Android mobil işletim sisteminde yaşanan gelişmeler ile birlikte yeni sürümler piyasaya bu süreçte sunulmuştur. Bu kapsamda da Excon Era K5 akıllı cep telefonu için bu sürüm gelişmelerine yönelik olarak güncellemeler ile uyumluluk sağlıyor. Bu kapsamda da Excon Era K5 Android Nougat güncellemesi nasıl yapılır sorusu ile kolay bir şekilde Android Nougat gibi son derece stabil bir Android sürümünü Excon Era K5 cihazlarında da kullanabilmek ve deneyim edebilmek mümkün oluyor.

Excon Era K5 Güncellemesi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

Excon Era K5 akıllı cep telefonu modeli ekonomik fiyatı kadar oldukça yüksek donanım özellikleri ile en yeni gelişmelere karşı dahi uyumluluk sağlıyor. Özellikle de en güncel sürümlerdeki mobil yazılımları dahi sorun yaşamadan ve takılma olmadan kolay bir şekilde kullanabilme imkanı sunuyor. Excon Era K5 akıllı cep telefonu modellerinde Android Nougat mobil işletim sistemine Excon Era K5 Android Nougat güncellemesi nasıl yapılır ile kolay bir şekilde yükseltme gerçekleştirilebiliyor. Bu şekilde son derece pratik bir şekilde yeni sürüme sahip olunabiliyor. Ancak Excon Era K5 akıllı cep telefonu modellerinde güncellemelerin sorunsuz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunuyor. Buna göre kullanıcıların Excon Era K5 cihazlarında Android Nougat güncellemesi yapmadan önce;

  • Excon Era K5 telefon yedeği alma,
  • Pil durumunun 50% ve üzeri ya da şarja takılı olması,
  • İnternet bağlantısının mobil data ya da Wi-Fi ile sağlanması,

Şeklinde hususlara dikkat edilmesi gerekmektedir.

Excon Era K5 Android Nougat Güncelleme Yapma

Excon Era K5 akıllı cep telefonu modellerinde Excon Era K5 Android Nougat güncellemesi nasıl yapılır ile güncelleme işlemleri dakikalar içerisinde tamamlanabilmektedir. Bunun için cihaz kullanıcılarının ‘Ayarlar’ menüsündeki ‘Telefon Hakkında’ sekmesine girilmelidir. Daha sonra ‘Sistem Güncellemeleri’ ekranında ‘Güncelleme Denetleme’ ve daha sonra çıkan güncelleme paketi ‘İndir’ ile cihaza indirilmelidir. Daha sonra ‘Kur’ seçeneği ile kolay bir şekilde kurulum sağlanabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı