Mobil Teknoloji

En İyi Yerli Akıllı Telefonlar (En İyi Yerli Akıllı Cep Telefonları)

2019 ile birlikte son yıllarda hızla artış gösteren Türkiye’ deki akıllı cep telefonu pazarı, birbirinden kaliteli ve fonksiyonel cep telefonu modelleri kendisine yer buluyor. Dünyanın her yerinde son derece yoğun ve sık bir şekilde ilgi görmekte olan akıllı cep telefonu pazarına büyük bir hız ile giriş gerçekleştirmek isteyen Türkiye’ deki teknoloji firmaları tarafından geliştirilen birbirinden kaliteli akıllı cep telefonları oldukça yoğun şekilde ilgi görüyor. Performansları ile dikkat çekmekte olan yerli akıllı cep telefonları fiyat yönünden uluslararası pazardaki rakiplerine karşı biraz pahalı olarak gösteriliyor. Ancak son dönemlerde yerli üretim ve yerli ürün konusunda artan hassasiyet, bu alanda sunulan akıllı cep telefonlarına son derece yoğun şekilde ilgi gösterilmesine neden oluyor. Son derece yoğun şekilde ilgi görmekte olan yerli akıllı cep telefonu modellerindeki zengin çeşitlilik dolayısı ile hangi modeli seçeceği konusunda kararsız kalanlar için en iyi yerli akıllı telefonlar listesi hazırladık.

Son derece geniş özellikleri ile oldukça kaliteli ve yüksek performanslı bir kullanım verimliliği sağlamakta olan yerli akıllı cep telefonları arasında hangisinin en iyi olduğuna karar veremeyen ya da bu konuda yeterli teknik bilgiye sahip olmaması nedeni ile hangisini seçeceğinde endişeye kapılanlar için hazırlamış olduğumuz en iyi yerli akıllı telefonlar ile oldukça kaliteli bir kullanım gerçekleştirilebilirsiniz. Bunun için en iyi yerli akıllı telefonlar listesi hazırladık. Türkiye’ de üretilen yerli üretim tüm akıllı cep telefonları arasından en iyilerinin olduğu listemizden daha rahat bir şekilde seçim yapabilirsiniz.

Vestel Venüs Z20 Akıllı Cep Telefonu

Türkiye’ de yurtdışına ihraç edilen en popüler akıllı cep telefonları arasında ilk sırada yer bulan ve aynı zamanda da en iyi yerli akıllı telefonlar listemizde kendisine yer bulan Vestel Venüs Z20 akıllı cep telefonu, dünya genelinde 8 farklı ülkeye ihraç ediliyor. Şu ana kadarki giriş seviyesi akıllı cep telefonları ile oldukça etkili bir kullanım verimliliği sağlayan Vestel, Z20 modeli ile üst segmente çıkıyor. Qualcomm Snapdragon 630 2.2 Ghz 8 çekirdekli işlemcisi bulunan telefon, 16 MP ön ve 5 MP çift arka kamera ile 8 MP ön kameraya sahiptir. 4K video kaydı özelliği ile birlikte 18:9 Full HD Plus 5.65 inç Incell ekranı bulunuyor.

Casper VİA A3 Plus

Yapay zeka teknolojisi ile öne çıkan Casper VİA A3 Plus akıllı cep telefonu modeli en iyi yerli akıllı telefonlar listemizde kendisine yer buluyor. MediaTek Helio P60 işlemciye sahip olan ve Android mobil işletim sistemi kullanmakta olan cihazda 6 GB RAM bulunuyor. Son derece şık tasarımı ile birlikte 16 MP ve Infared ön kamera, 16+5 MP LED Flaşlı arka kamera ile son derece etkileyici bir fotoğraf ve video çekimi sağlıyor.

General Mobile GM 8

Türkiye’ de en fazla tercih edilen ve en kaliteli ve en iyi yerli akıllı telefonlar arasında gösterilen General Mobile rakiplerine karşı sağladığı üstün başarısıyla dikkat çekiyor. Bu neden ile de son dönemlerde oldukça yüksek bir kullanım kapasitesine sahip olan General Mobile GM 8 akıllı cep telefonunda Snapdragon 435, Octa-core 1.4 Ghz işlemcileri bulunuyor. Bunun yanı sıra Android 8.1 Oreo mobil işletim sistemine sahip olan cihazda 4 GB RAM kapasitesi bulunuyor. 13 MP AF, f/2.0 diyafram arka kamera ve 13 MP FF, f/2.2 diyafram ön kamera teknolojisi ile son derece etkileyici çekimler yapılabilmesine yardımcı oluyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı