Teknoloji

En İyi Yazar Kasa Pos Cihazları

Kurumsal alanda teknolojik yenilikler hem işleyin daha dinamik bir yapıda gerçekleştirilmesine yardımcı oluyor hem de tüketicilere daha yüksek kalite standartlarında hizmetlerin sunulabilmesine yardımcı oluyor. Bu gibi gelişmeler ışığında vergilendirme ve güvenilir ticaret sisteminin bel kemiği olan yazar kasa cihazları, modern çağın bankacılık sisteminin getirisi olan pos makineleri birleşerek, daha dinamik bir kullanım yapısı sağladı. Özellikle de mevcut ticaret yasasında bulunan maddeye göre tüm işletmelerin yazar kasa pos kullanmaları zorunlu hale geldi. Bu çerçevede de son birkaç yıldır kullanılmakta olunan bu yazar kasa pos teknolojisi ile ilgili olarak fazla bilgi sahibi olmayan işletme sahipleri, hangi yazar kasa pos modelini tercih etmesi gerektiği konusunda kararsız kalabiliyor. Bu yüzden en iyi yazar kasa pos cihazları listesi hazırladık.

Standart olarak yeni nesil yazar kasa pos cihazlarında yapılacak seçimlerde göz önünde bulundurulması gereken en önemli niteliklerin başında bankaların mevcut uygulama ve işlem sistemi ile uyumlu olup, olmadığıdır. Özellikle de cihazların hafıza, yazma hızı, güncellemelere uyumlu olmaları ve pratik kullanım sunmaları gibi kriterler üzerinden değerlendirilerek hazırladığımız en iyi yazar kasa pos modelleri ile çok daha verimli ve teknolojiyle uyumlu bir işletme yönetiminin gerçekleştirilebilmesi mümkün olabilmektedir. İşletmenizde kullanmak istediğiniz ancak hangisini alacağınıza karar vermediğiniz yeni nesil yazar pos teknolojilerinin en verimli kullanım sunan en kaliteli modelleri ve özelliklerini listemizde bulabilirsiniz.

Ingenico IWE 280 Yeni Nesil Yazar Kasa Pos Cihazı

Kablosuz teknolojilerin büyük kolaylıklar sağladığı günümüz modern yüzyıl dünyasında Ingenico IWE 280 Yeni Nesil Yazar Kasa Pos Cihazı ‘seyyar’ olarak tabir edilen kablosuz ve her zaman her yere taşınabilir özelliği ile bu alanda lider durumda bulunuyor. Çok hafif olmasının dışında dokunmatik ekranının yüksek dinamikteki kullanım yapısı sayesinde son derece rahat bir kullanımı tüm zorlu koşullarda dahi sağlayabiliyor. Ayrıca son derece uzun dayanıklılık sağlayan pil kapasitesi en yoğun işlemlerde dahi sorunsuz bir şekilde uzun süreli kullanım potansiyeli sunuyor.

Profilo YK-8200G GPRS’li Yeni Nesil Yazar Kasa Pos Cihazı

Türkiye’ de Profilo yazar kasa pos modelleri arasında en fazla tercih edilen model olan ve en iyi yazar kasa pos cihazları listemizde yer alan Profilo YK-8200G GPRS’ li Yeni Nesil Yazar Kasa Pos Cihazı modeli, son derece fonksiyonel kullanım sağlayan tasarım yapısına sahiptir. Son derece çeşitliliği bulunan bağlantı alternatifleri bulunduğu gibi düzenli olarak işletim sistemi güncellemeleri ile yeni ihtiyaçlara yanıt sunabiliyor ve yeni özelliklerden yararlanma imkanı sağlıyor.

Vera Delta Yeni Nesil Yazar Kasa Pos Cihazı

Türkiye genelinde en yüksek kullanım oranına sahip olan yeni nesil yazar kasa pos cihazlarından birisi olarak en iyi yazar kasa pos cihazları listemizde yer alan Vera Delta Yeni Nesil Yazar Kasa Pos Cihazı modeli, son derece yüksek bir kullanım performansı sağlıyor. Özellikle de mobil kullanıcılar arasında son derece popüler bir cihaz olarak öne çıkarken başta paket servis hizmetleri olmak üzere tüm saha dağıtım hizmetlerine yönelik olarak etkileyici bir kullanım sağlamaktadır. Üründe bulunan en önemli özelliklerden birisi ise işyerine ait olan ikinci nüshanın yazar kasa posun dijital ortamında tutmaya yardımcı olarak, gereksiz kağıt israfının da önlenebilmesine yardımcı oluyor. Özellikle de bu kayıt kapasitesi 40 milyon satır olarak belirlenmiştir.

Telefunken TFK-A1000 Yeni Nesil Yazar Kasa Pos Cihazı

Telefunken garantisinde satışı gerçekleştirilen Telefunken TFK-A1000 Yeni Nesil Yazar Kasa Pos Cihazı üzerinde 400 Mhz ARM9 32 bit işlemci gücü ile 3.5 inçlik geniş bir ekran ölçüsü bulunuyor. Bu şekilde son derece rahat ve fonksiyonel bir kullanımın gerçekleştirilmesine yardımcı oluyor.

BEKO 300TR Yeni Nesil Yazar Kasa Pos Cihazı

EFT POS ve yazar kasa pos özellikleri taşıyan ve en iyi yazar kasa pos cihazları listemizde bulunan BEKO 300TR Yeni Nesil Yazar Kasa Pos Cihazı modelinde multinet ve ticket yemek kartlarının kullanımı da gerçekleştirilebiliyor. 3G özellikli olarak çalışabilen cihaz, son derece hafif olması ve rahta kullanım sunan tasarımı ile çok verimli bir kullanım potansiyeli oluşturuyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı