En İyi Telefonlar 2020 (Fiyat Performans Oranı En İyi 20 Cep Telefonu)

Akıllı cep telefonları günümüz modern yüzyıl dünyasına yön veriyor. Gündelik yaşantıda gerçekleştirilecek pek çok işlemin daha hızlı ve daha kolay şekilde yerine getirilebilmesine yardımcı olan akıllı cep telefonları sayesinde bir telefon kullanımından çok daha fazlasına ulaşılabilmesi mümkün oluyor. Özellikle de kullanıcılara sağladığı kolaylıkların yanı sıra internet erişimi gibi özellikleri ile hem kurumsal hem de bireysel alandaki ihtiyaçlara yönelik olarak yanıt veriyor. Bu neden ile de günümüz modern yüzyıl dünyasında son derece yoğun şekilde kullanılan akıllı cep telefonu konusunda dünyaca ünlü dev teknoloji markaları tarafından sunulan farklı cep telefonu modelleri bulunuyor. Bu söz konusu modeller arasında kullanım ihtiyaçlarına yönelik olarak en iyi yanıtları sunacak akıllı cep telefonunun hangisi olduğu konusunda kararsız kalan kişiler için en iyi telefonlar 2020 listesi hazırlayarak, güncel teknolojiyle cihaz kullanmak isteyenlere önemli bir kolaylık sağlıyoruz.

Dünyaca akıllı cep telefonu kullanıcıları için dünyaca ünlü teknoloji devleri tarafından geliştirilmiş olunan akıllı cep telefonu modelleri ile ilgili olarak tüm detayları en iyi telefonlar 2020 listemiz içerisinde bulabilirsiniz. Böylelikle çok daha kaliteli ve çok daha fonksiyonel bir akıllı cep telefonu deneyiminin elde edilebilmesi mümkündür. Android mobil işletim sistemi kullanan birbirinden kaliteli 2020’ nin amiral gemisi olan akıllı cep telefonlarından birkaçını listemizde bulabilirsiniz.

Samsung Galaxy S9 Plus Telefonu

Samsung’un Galaxy ailesinin en yeni cihazı olarak piyasaya sunmuş olduğu Samsung Galaxy S9 akıllı cep telefonu telefondaki ekran sınırlarını tamamı ile ortadan kaldırıyor. Çok hafif ve çok şık tasarımı ile oldukça zarif bir kullanım sunmakta olan Samsung Galaxy S9 akıllı cep telefonu en iyi telefonlar 2020 listesinin ilk sırasında kendisine yer buluyor. 6.8 inçlik geniş ekran tasarımı sayesinde özgürce bir kullanım sunuyor. 6 GB RAM, Snapdragon 845 Exynos 9810 işlemcisi bulunan S9 Plus’ ın 1440*2960 ekran çözünürlüğü bulunuyor. Ayrıca çift kameralı 12 Megapiksel arka kamerası ve 8 megapiksel ön kamerası ile son derece kaliteli çekimler yapabilme imkanı sunuyor. Bu neden ile de günümüz modern yüzyıl dünyasının en fazla tercih edilen cihazlarından birisidir. Cihazın Türkiye’deki resmi satış fiyatı ise 4500 TL olarak belirlenmiştir.

Apple İphone X Telefonu

Apple’ nin mobil teknolojide yakalamış olduğu ileri seviye standartlarının en önemli örneği olan Apple iPhone X akıllı cep telefonu en iyi telefonlar 2020 listesinde kendisine yer buluyor. İos 11 mobil işletim sistemi bulunan cihaz, A11 biyonik işlemci ve 3 GB RAM kapasitesine sahiptir. Ön kamerası 7 MP olan iPhone X’ in arkada 12 MP 2 adet kamerası bulunuyor. Cihazın en yoğun kullanımında pil yani şarj kapasitesi 12 saatlik bir süreye sahiptir. Türkiye için İphone X resmi satış fiyatı 6 bin TL olarak belirlenmiştir.

Huawei P20 Pro Telefonu

Son yıllara damga vuran cihazları ile fark yaratan Huawei’ nin P20 Pro akıllı cep telefonu en iyi telefonlar 2020 listesinde kendisine yer buluyor. En stabil performanslı Android mobil cihaz olarak gösterilen Huwaei’ nin P20 Pro modelinde Kirin 970 işlemci kullanılırken 6 GB RAM gücü ve 128 GB dahili depolama alanı bulunmaktadır. 24 MP ön kameraya sahip olan cihazın arkada ise 40 MP, 20 MP ve 8 MP şeklinde 3 farklı kamerası bulunuyor. Türkiye’ deki resmi satış fiyatı olarak ise Huawei P20 Pro için 4 bin TL olarak belirlenmiştir.

LG G7 ThinQ Telefonu

2020’ de piyasaya sürülen en güçlü cihazlardan birisi olan LG G7 ThinQ akıllı cep telefonu en iyi telefonlar 2020 listesinde bulunuyor. Üzerinde Snapdragon 845 işlemcisi bulunan LG G7 ThinQ akıllı cep telefonunda ayrıca yüksek performans sağlayan 4/6 GB RAM bulunuyor. 64 GB ve 128 GB olarak iki farklı dahili depolama seçeneği ile satışa sunuluyor. Çift 16 MP arka kamera ve 8 MP ön kamerası bulunuyor. Türkiye için belirlenen resmi satış fiyatı ise 4500 TL’ dir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir