Oyun

En İyi Steam Oyunları (En İyi 25 Steam Oyunu)

Oyun teknolojisindeki gelişim ile birlikte çeşitlenen bilgisayar oyunları, 21. Yüzyıl oyun tutkunlarıan önemli avantajlar sunuyor. Dünyanın her yerinde oyun tutkunlarının kendi ilgi alanlarıan göre en özel oyun deneyimini son derece pratik ve kolay bir şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olan bilgisayar oyunlarını tek bir platforma toplayarak, daha düzenli bir sistem yapısına büründüren Steam öne çıkıyor. Son derece geniş kapsamlı oyun çeşitliliği ile birlikte Steam platformu, dünyanın her yerinde olduğu gibi Türkiye’ de de son derece yoğun şekilde kullanılıyor. Bu durumda son yıllarda bilgisayar oyunları denilince Steam öncelikli olarak akla gelen şey oluyor. Oyun tutkunlarının diledikleri oyunu satın alarak, indirme işlemini gerçekleştirebildiği en kapsamlı oyun platformu devamlı olarak güncel tutuluyor. Bu şekilde sürekli olarak platform üzerinde yer alan oyun çeşitliliği son derece geniş kapsamlara ulaşıyor. Günümüzde oyun tutkunlarının satın alarak, bilgisayarlarına indirebilecekleri Steam oyunlarının sayısı 23 bine kadar ulaşmış durumda bulunuyor. Bu şekilde zengin oyun çeşitliliği içerisinde ilgi alanlarına göre en kaliteli oyunların bulunması zorlu olabiliyor. İşte bu noktada en iyi Steam oyunları listemizde yer alan oyunları tercih edebilirsiniz.

Kapsamlı inceleme ve değerlendirmeler ile oluşturmuş olduğumuz en iyi Steam oyunları listemiz sayesinde son döneme damga vuran birbirinden kaliteli Steam oyunlarını kolayca satın alarak, bilgisayara indirebilirsiniz. Bu şekilde çok daha keyifli ve çok daha kaliteli bir oyun deneyimi yakalanabiliyor.

PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG)

Son yıllarda oyun dünyasına damga vuran Steam oyunlarından birisi olan PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) oyunu en iyi Steam oyunları arasında ilk sırada yer alıyor. Dünyanın her yerinde en fazla tercih edilen oyunlardan birisi olan oyun Steam platformunun en fazla satın alınan ve indirilen oyunlarından birisi olarak da öne çıkıyor.

Grand Theft Auto V

Bilgisayar oyunları denilince ilk akla gelen oyun serisi Grand Theft Auto’ dur. Bilgisayar oyun teknolojisinin gelişiminin en etkili şekilde takip edilebileceği bir oyun serisi olan Grand Theft Auto’ nun en son piyasaya sürülen versiyonu olan Grand Theft Auto V oyunu, yüksek gerçekçi görüntü teknolojisi ve çok daha özgür hareket kabiliyeti ile son derece keyifli bir oyun deneyiminin yakalanabilmesine yardımcı oluyor. Bu neden ile de en Steam oyunları arasında kendisine yer buluyor.

Counter Strike: Global Offensive

Günümüzde en iyi Steam oyunları arasında yer alan en popüler oyunlardan birisi olan Counter Strike: Global Offensive oyunu, yine büyük bir oyun serisinin son versiyonu olma özelliği taşıyor. 2000’ li yıllara damga vuran Counter Strike oyun serisinin en yüksek görüntü kalitesine sahip olan versiyonudur.

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege

Aksiyon ve savaş deneyimini oyunlarda her zaman arayanlara yönelik olarak en kaliteli imkanları sunan oyunların başında geliyor.

Sid Meier’s Civilization VI

Şehirleşme gibi oyunlar özellikle Sim City gibi oyunlar ile birlikte oyun tutkunlarının her zaman ilgisini çekmiştir. Bu alanda büyük bir seri olan Sid Meier’ s Civilization’ un en son versiyonu çok daha renkli dünyası ve çok daha geniş haritaları ile Sid Meier’s Civilization VI oyunu, en iyi Steam oyunları arasında yer alıyor.

Far Cry 5

Bir diğer önemli bilgisayar oyun serilerinden birisi olan Far Cry’ in beşinci versiyonu olan Far Cry 5 ile oyun deneyimi doruk noktasına ulaşıyor.

Dota 2

MMORPG türde oyun tutkunlarının en fazla tercih ettikleri oyunlardan birisi olarak Dota 2 oyunu en iyi Steam oyunları arasında yer alıyor.

Assassin’s Creed: Origins

Mezopotamya ve Anadolu coğrafyasından etkiler taşıyan ve buraya özgü suikastçıların baş karakter olduğu oyun son yıllara damga vuruyor.

Euro Truck Simulator 2

Simülasyon oyunları her dönemde en fazla sevilen ve en fazla oynanan bilgisayar oyunları arasında yer alıyor. Özellikle de Euro Truck Simulator ilk versiyonu ile en gerçekçi tır simülasyon deneyimini oyunculara sunmuştur. Bu neden ile de daha gerçekçi ve daha kaliteli görüntü özellikleri ve daha geniş harita oynanış imkanı ile Euro Truck Simulator 2 en iyi Steam oyunları arasında bulunuyor.

Frostpunk

Steam üzerinde en fazla satın alınan ve indirilen oyunlardan birisidir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı