Moda & Makyaj

En İyi Rimeller (En İyi Rimel Markaları)

Bayanlar yaşamlarının her alanında dış görünümlerine dikkat etmeye özen gösterir. Tarih boyunca çeşitli makyaj ürünleri ile doğal ve saf güzelliklerine zarafet katmak için uygulamalarda bulunan bayanlara yönelik olarak 21.yüzyıl teknolojisi ile birbirinden farklı kozmetik ürünleri sunuluyor. Son derece zengin çeşitliliği ile günümüzde kozmetik ürünleri bayanların birbirinden farklı tarzlarına, cilt yapılarına ve ciltteki kusurlarına yönelik olarak makyaj uygulamaları yapabilmelerine yardımcı oluyor. Dünyanın her yerinde her kadın, dış görünüme göstermiş olduğu önemi dolayısı ile farklı kozmetik ürünlerinin kullanımına ağırlık veriyor. Bununla birlikte kozmetik ve makyaj ürünleri sınıfında en sık kullanılan ürünlerin başında ise rimel geliyor. Rimel sayesinde çok kısa zaman dilimleri içerisinde gözlerde son derece çarpıcı ve son derece dikkat çekici bir görsellik yaratabilmek mümkün oluyor. Ancak seçilecek rimelin kalitesi uygulanan makyajın başarılı sonuçlar sunabilmesi ve tabii ki uzun süreli dayanıklılık gösterebilmesi açısından mutlaka yüksek kaliteye sahip olması gerekir. İşte bu noktada birbirinden kaliteli kozmetik ve makyaj markaları tarafından geliştirilmiş olunan en iyi rimeller listemizi inceleyebilirsiniz.

Daha canlı, daha dik ve daha sıralı kirpiklere sahip olmak isteyen bayanlar tarafından tercih edilen rimeller, sayesinde gözlerin ve kirpiklerin daha dikkat çekici olması sağlanabilmektedir. Yüz hatlarında fark yaratan ve ruhu dışarıya yansıtan en önemli detay olan gözlerin daha belirgin bir şekilde ortaya çıkartılabilmesi açısından rimel kullanımı tüm bayanlar için yoğun olarak tavsiye ediliyor. Ancak günümüzde pek çok rimel modeli çok kısa süre içerisinde akabildiği gibi aynı zamanda da kirpiklerin yapışmasına ve hatta rimelin kirpik üzerinde topak topak olarak çok kötü bir görüntünün ortaya çıkmasına neden olabiliyor. Bununla birlikte göz gibi çok hassas bir bölgeye yakın olması nedeni ile kirpikler için kullanılacak rimellerin göz sağlığına zararlı etkenler içermeyen sağlıklı ve güvenilir olması çok büyük bir önem taşımaktadır. Bu gibi faktörler üzerinden belirlenen kriterler sonucunda hazırlanan en iyi rimeller ile göz ve kirpik hatlarınızı daha belirgin hale getirebilirsiniz.

Benefit Roller Lash Maskara

Günümüzde kozmetik ürünlerinde en fazla tercih edilen markaların başında gelen Benefit tarafından geliştirilmiş olunan Benefit Roller Lash Maskara özellikle de kıvırıcı maskara özelliği ile daha kıvrımlı kirpiklere sahip olabilmeye yardımcı oluyor. Kıvrımlı kirpiklere sahip olabilme amacı ile kullanılabilecek en iyi rimeller arasında yer alan ürün kirpiklere saten bir görünüm kazandırmaktadır. 87% oranında kalıcı kıvrım etkisi sağlayan ürün 12 saatlik uzun süreli kalıcı bir etkiye sahiptir. Aynı zamanda da ürünün içeriğinde Provitamin ve B5 bulunuyor ki böylelikle kirpiklerin korunmasına da yardımcı olur.

L’Oreal Paradise Extatic

Kirpiklerin 90% oranında hacim, 98% uzun ve 79% oranında daha yumuşak bir yapıya sahip olabilmesine yardımcı olan L’Oreal Paradise Extatic rimel, en iyi rimeller arasında yer alıyor. Son derece şık tasarıma sahip olan ürün, kirpiklerde yumuşak bir dokunuş gerçekleştirebilme imkanı sunuyor.

Max Factor False Lash Effect

Son yılların en fazla tercih edilen maskaralarından birisi olan Max Factor False Lash Effect ürünü, piyasada yer alan çok sayıdaki maskara modeline oran ile 50% oranında daha yüksek kıl içeren bir fırça sunuyor. Bu kendisine has fırça yapısı ile de her bir kirpikte eşit derecede olacak şekilde etkiler oluşturabiliyor. Aynı zamanda da kirpiklerin her bir telinin birbirinden ayrı kalmasına da yardımcı oluyor. Bir diğer önemli avantajı ise lens kullanan kişiler içinde uyumlu bir rimel olmasıdır.

Rimmel London ScandalEyes Retro Glam Mascara

Türkiye’ de son yıllarda popüler hale gelmesine rağmen çok uzun yıllardır tüm dünyada ayanların bir numaralı tercihi konumunda bulunan Rimmel London kozmetik markasının Rimmel London ScandalEyes Retro Glam Mascara modeli en iyi rimeller arasında yer alıyor. Kirpikler üzerinde ağırlaşmaya neden olmadan yüksek bir hacim kapasitesinin elde edilebilmesine yardımcı oluyor.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı