Oyun

En İyi Pc Oyunları (En İyi Bilgisayar Oyunları)

Hızla gelişen teknolojinin getirmiş olduğun  en önemli avantajlardan birisi de dijital oyunlardır. Dünyanın her yerinde her yaş grubundan kişinin ilgisini çeken bilgisayar oyunları ile boş vakitleri keyifli ve eğlenceli şekilde geçirebilmek mümkün oluyor. Her tarza ve her ilgi alanına hitap eden oyun seçeneklerinin bulunduğu günümüzün bilgisayar oyun sektöründe cinsiyet, ilgi alanı, yaş grubu ve diğer etkenlere göre kategorize edilebilecek farklı bilgisayar oyun seçenekleri bulunuyor. Bu şekilde son derece zengin tür ve seçenek çeşitliliği bulunan bilgisayar oyunlarında, oyun kalitesi açısından belirli kriterlere göre hareket ederek, en kaliteli oyun deneyimini sunacak oyunu arayan kullanıcılar için hazırladığımız en iyi PC oyunları listemiz önemli bir kolaylık sağlıyor.

Son yıllara damga vuran PC oyunlarından, daha önce hiç duyulmamış ancak kalitesi ile dikkat çeken PC oyunlarına kadar çok geniş bir oyun çeşitliliği bulunan en iyi PC oyunları listemiz sayesinde dilediğiniz türdeki en kaliteli oyunları kolay şekilde bulabilirsiniz. Böylelikle boş vakitlerinizde oynayacağınız oyunların yüksek kaliteleri ile en yüksek seviyede bir oyun deneyimini yaşayabilmenize yardımcı olmasını amaçlıyoruz. Bilgisayar ortamında oynanmak üzere geliştirilmiş olunan dijital oyunların kapasitelerine uygun bilgisayarlarda gerçek bir oyun deneyimini en özel şekilde yaşayabilmek mümkün oluyor.

Portal 2

Son yıllarda oldukça popüler olan oyunlardan birisi olan Portal 2 oyunu, Valve Corp. Tarafından geliştirilen en iyi PC oyunları listemizde ilk sırada yer alan oyundur. FPS kategorisinin en özel oyunlarından birisi olan Portal 2 oyununda oyuncular bulmaca oyunu sınıfında bulunuyor olmasına karşın dünyanın her yerinden çok yüksek sayıda oyuncuya sahiptir. Oyun içerisinde oyuncular bazı bölümleri gerçekten kolay bir şekilde geçebilirken, oyunun esas keyfini sunan bazı bölümlerde geçmek biraz zorlayıcı olabiliyor.

The Witcher 3: Wild Hunt

Çok kısa bir süre içerisinde en iyi PC oyunları içerisinde kendisine yer bularak, dünyanın her yerinde oyun tutkunlarının ilgisini üzerine çekmeyi başaran The Witcher 3:Wild Hunt oyunu, RPG kategorisinde yer alan bir oyundur. Son derece geniş kapsamlı bir senaryosu ile oyunculara çok kapasiteli bir oyun deneyimi sunuyor. Son derece başarılı senaryosunun dışında hem oynanış kalitesi hem de görüntü ve grafik teknolojisi ile son derece kaliteli bir oyun deneyimi vaat ediyor.

Minecraft

Görüntü ve grafik teknolojisinin tüm hızıyla gelişimini sürdürdüğü günümüz modern teknoloji dünyasında iki boyutlu bir oyun olarak, alanındaki pek çok oyuna fark atan Minecraft en iyi PC oyunları arasında yer alıyor. Her platformda oynanabilen bu oyunda, oyuncular ister kendileri isterde oyun arkadaşları ile birlikte inşaatlar yapabiliyor. Son derece sürükleyici etkiye sahip olan oyunun günümüzdeki güncel oyuncu sayısı tüm dünyada 20 milyonu geçmiş durumda bulunuyor.

Overwatch

Son dönemlere yönelik olarak hazırladığımız en iyi PC oyunları listemizde yer alan bir diğer FPS kategorisindeki oyun olan Overwatch oyunu, yüksek seviyeli mücadele kapasitesi ile gerçekten keyifli bir mücadele deneyimini oyunculara sunuyor. Oyundaki en önemli farklılıkların başında her bir oyuncunun güç dengeleri ile bir eş değer kapasitedir. Bu noktada oyuncuların oluşturacakları stratejiler ve oyundaki deneyimleri oyunda başarıya ulaşabilmesindeki en önemli faktörü oluşturuyor. Ayrıca oyunun her oyuncu açısından başarılabilir ve dolayısı ile de keyifli bir oyun haline dönüşmesini sağlıyor.

PlayerUnkown’s Battlegrounds

Farklı platformlar üzerinde oynanabilen PlayerUnkown’s Battlegrounds oyunu, PUBG olarak da biliniyor. Strateji odaklı işleyişi bulunan oyunda temel olarak 100 kişinin bir haritada belirli olmayan bölgelere dağıtılması üzerine kuruludur. Oyuncular yer aldıkları bölge içerisinde yer alan binaları araştırarak, ekipman arıyor ve rakiplerine karşı üstünlük sağlayarak, hayatta kalan olmaya çalışıyor.

Dota 2

Oyun tutkunları arasında en genel kanıların başında en iyi PC oyunları arasında ilk sırada Dota 2 oyunu yer alıyor. Strateji odaklı bir oyun olması ile oyun gerçek bir mücadele deneyimi sunuyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı