Oyun

En İyi FPS Oyunları (En İyi 5 FPS Oyunu)

Boş vakitlerinde keyifli zamanlar geçirmek isteyenler açısından bilgisayar oyunları önemli bir imkan çeşitliliği sunuyor. Günümüzün hızla gelişen bilgisayar ve görüntü teknolojileri ile birlikte çok daha geniş kapsamlara ulaşan bilgisayar oyunları ile son derece keyifli zamanlar geçirebilme şansına sahip olunabiliyor. Özellikle de her gili alanına yönelik olarak geliştirilmiş olunan birbirinden farklı bilgisayar oyunları bulunuyor. Günümüzde rekabetin ve mücadelenin en üst seviyede olduğu bilgisayar oyunları olarak öne çıkan FPS oyunları, son dönemlerde oldukça yoğun şekilde ilgi görüyor. Dünynaın her yerinde oyun tutkunlarının son derece keyifli zamanlar geçirebilmelerine yardımcı olan FPS oyunları artık bilgisayar oyuncularının sporcu, bilgisayar oyunlarının da bir spor branşı haline gelmesine neden oluyor. Bu şekilde büyük bir Pazar hacmi oluşturan FPS oyunlar ile ilgili olarak oyun tutkunlarına birbirinden farklı pek çok FPS oyun türü sunuluyor. Oyuncular, bu oyunlar sayesinde sadece keyifli zaman geçirebilecekleri mücadeleler içerisinde olmayı değil aynı zamanda da yüksek kazançlar elde edebilme şansına sahip olabileceğinden son derece yoğun şekilde bu oyunlara ilgi gösteriyor. Yetenek, sabır ve ilgi temeli üzerine kurulu olan bu oyunlar ile birlikte artık kaliteli bir oyun deneyimine kolay bir şekilde ulaşılabiliyor. Bununla birlikte FPS oyunları konusunda zengin oyun çeşitliliği dahilinde en doğru seçimi yapmak isteyenlere büyük bir kolaylık sağlayacak en iyi FPS oyunları listemizden yardım alabiliyor.

Oyun tutkunları için hazırlamış olduğumuz birbirinden kaliteli ve en popüler en iyi FPS oyunları listemiz ile oynamak istediğiniz FPS oyununu çok daha kolay bir şekilde belirleyebilme imkanına sahip olabilirsiniz. Son dönemlere damga vuran FPS oyunlarının dışında yüksek kalitesine ve başarılı oynanış yapılarına rağmen biraz geri planda kalmış olan FPS oyunları da hazırlamış olduğu en iyi FPS oyunlarından oluşan listemiz içerisinde bulabilirsiniz.

Arma 3 FPS Oyun

Dünyanın en büyük oyun platformu Steam üzerinden satışa çıkartılan Arma 3 oyunu, günümüz modern yüzyıl dünyasının en popüler ve en kaliteli FPS oyunları arasında bulunuyor. Hem Windows hem de Linux işletim sistemleri ile uyumlu olması nedeni ile her platformda oynanabiliyor. Oyun kurgusu sert çatışmalar üzerine kurulu olan Arma 3 oyununda, oyuncular bu çatışmalarda rakiplerine karşı üstünlük kurmaya çalışıyor.

Far Cry 3 FPS Oyun

Dünyanın en çok tanınan oyun serilerinden birisi olan Far Cry’in üçüncü versiyonu olan Far Cry 3 oyunu başarılı oyun kalitesi nedeni ile günümüzün en popüler ve en iyi FPS oyunları arasında kendisine yer buluyor. Tüm işletim sistemlerinde ve oyun platformlarında oynanabilen bu oyun, Afrika topraklarında sürdürülen bir savaş senaryosuna sahiptir.

Call of Duty Serisi FPS Oyun

Bilgisayar oyunu denilince ilk akla gelen oyunların başında Call of Duty geliyor. Single yani bireyesel oynama özelliğinin dışında gerçek rakiplere karşı da mücadele ederek, çok daha keyifli bir oyun deneyimi sunan en başarılı oyunlardan birisi olan Call of Duty serisi en iyi FPS oyunları kategorisinde bulunuyor. Tüm işletim sistemleri üzerinde kurulumu yapılarak, oynanabilmektedir.

Team Fortress 2

2007 yılında geliştirilerek, Valve Corp. Tarafından satışa sunulan Team Fortress 2 oyunu en iyi FPS oyunları arasında kendisine yer buluyor. PS ve Xbox oyun platformlarının haricinde aynı zamanda da Windows, Linux, MacOS işletim sistemleri üzerinden de oynanabiliyor.

Left 4 Dead 2 FPS Oyun

Günümüzün en popüler Vale Corp oyunlarından birisi olan Left 4 Dead 2 oyunu 2009 yılında piyasya sürülmüş olmasına rağmen son derece güçlü grafikleri ve kaliteli oynanış tarzı ile halen günümüzün en iyi FPS oyunları arasında kendisine yer buluyor. Zombi saldırılarına karşı savunma kurulumuna odaklı olan oyun, bir tür hayatta kalma simülasyonu oyunudur. Bununla birlikte oyuncular birbirlerine karşı da etkin bir şekilde mücadele gerçekleştirebilme şansına sahip olabiliyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı