Genel

En İyi Bisikletler (En İyi Bisiklet Markaları 2018)

Modern teknolojiyle birlikte ulaşım ihtiyaçları konusunda yakalanan teknolojik çözümler bisikletlerin her ne kadar ilkel bir ulaşım aracı haline dönüşmesine neden olduğu düşüncesi söz konusu olsa da aslında bisikletler her zaman insanların yaşamları içerisinde önemli bir yere sahiptir. Dünyanın her yerinde insanlar doğayla etkileşim içerisinde olabileceği bir ulaşım aracını, en konforlu, en hızlı ve en modern ulaşım yöntemlerine göre tercih ediyor. Bununla birlikte etkili bir spor aracı olarak da görülen bisikletler ile özellikle de şehir içi gezintiler son derece rahat ve etkileyici bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Bu neden ile de günümüz modern toplumlarında çok küçük yaşlardan itibaren en ileri yaşlara kadar tüm yaş gruplarında bisiklet kullanımı son derece yoğun şekilde tercih ediliyor. İnsanlar açısından geleneksel ve kültürel bir öge olan bisiklet kullanımında hem güvenlik hem de konfor açısından çok önemli gelişmelerde yaşanıyor. Çok daha özellikli olacak şekilde üretimi gerçekleştirilen bisiklet modellerinden oluşan en iyi bisikletler listemizden yardım alarak en iyi bisiklet tercihini yapabilirsiniz.

Günümüzde her tür bisiklet kullanım tarzına hitap edecek bisiklet modellerinden oluşan geniş kapsamlı ve zengin en iyi bisikletler listemiz ile kullanımınız için en ideal olan bisikleti rahatlıkla seçebilirsiniz. Kullanım konforu ve kullanım dayanıklılığı açısından günümüzün en fazla öne çıkan ve en fazla tercih edilen birbirinden kaliteli bisiklet modellerini yazının içerisinde bulabilirsiniz.

Scott Addict Team Issue Yol Bisikleti

Bisiklet konusunda Scott firması dünyanın önde gelen markalarından birisi konumunda bulunuyor. Bu çerçevede de şirket tarafından üretilmiş olunan Scott Addict Team Issue Yol Bisikleti modeli, tam olarak yol bisikleti arayışı içerisinde olanların beklentilerine yanıt verebilme kapasitesine sahiptir. 300 kilogram gibi son derece yüksek kapasiteli yolcu ve yük taşıma imkanına sahip olan bisiklet modelinin karbon yapısı ile birlikte son derece uzun ömürlü ve oldukça dayanıklı bir kullanım performansı sunabiliyor. Günlük kullanımda yüksek konfor ve rahatlık sunabilecek biçimde tasarlanmış olan koltuğu ile özellikle şehirlerarası gibi son derece uzun yolculuklarda dahi kullanıcıyı yormuyor. Günümüzde Türkiye’ deki resmi satış fiyatı ise 43 bin TL olarak belirlenmiştir.

Ktm Revelator Sky Dmp Yol Bisikleti

Karbon teknolojisine sahip olan Ktm Revelator Sky Dmp Yol Bisikleti modeli, yol ve yarış bisikleti özelliklerini bir arada taşıyor. Böylelikle her kullanım tarzına ve kullanım ihtiyacına etkin bir yanıt sunabilme özelliğine sahiptir. 8 kilogram gibi çok hafif bir ağırlığa sahip olan bisiklet 22 vites kademesine sahiptir. Güvenliğin ön planda olduğu bisiklette kullanılan disk fren tipi sayesinde son derece güvenilir bir kullanım sunuyor. Dişli sistemlerde elektronik mekanizma kullanılan bisiklet ile çok uzun mesafeler en minimum efor harcama ile gidilebiliyor. Bisiklet modelinin Türkiye’ deki resmi satış fiyatı ise 37 bin TL olarak belirlenmiştir.

Salcano Assos 10 27.5 Jant CXtrdi2 Bisiklet

Türkiye’ de bisiklet denilince ilk akla gelen markaların başında Salcano geliyor. Birbirinden kaliteli ve güvenilir bisiklet modelleri ile dikkatleri üzerine çekmekte olan Salcano tarafından geliştirilmiş olunan Salcanı Assos 10 27.5 Jant Xtrdi2 bisiklet modeli, karbon kaplama yapısına sahiptir. 11 vitesli ve karbon yapısı ile son derece konforlu ve aynı zamanda da son derece dayanıklı bir kullanım sunar. En zorlu yollarda ve alanlarda dahi son derece rahat ve konforlu bir kullanımı en yüksek güvenlik önlemlerine uyugn olarak sağlayabiliyor. Bu neden ile de günümüzde en iyi bisikletler listesi içerisinde kendisine yer bulan Salcano’ nun bu bisiklet modeli Türkiye’ de 29 bin TL ile satılıyor.

Felt Fr3 Karbon Yol Bisikleti

Şehir içi kullanım odaklı bir bisiklet arayışı içerisinde bulunanlar açısından Flet Fr3 Karbon Yol Bisikleti modeli en ideal seçenek olarak öne çıkıyor. 300 kilogramlık taşıma kapasite ve dayanıklılığı bulunan bisiklette 21 vites kademesi bulunuyor. Türkiye’ deki resmi satış fiyatı ise 25 bin TL olarak belirlenmiştir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı