Mobil Teknoloji

En İyi AppStore Uygulamaları

Teknolojinin hızla geliştiği 21.yüzyıl dünyasında akıllı mobil teknolojilerin gelişimine yön veren markaların başında gelen Apple, iPhone cihazları ile tüm dünyada mobil pazarın önemli bir kısmını elinde bulunduruyor. Son derece gelişmiş cihazları ile son derece stabil ve yüksek performanslı bir mobil cihaz kullanımı garantisi sunan Apple tarafından geliştirilen cihazlar için özel bir online mağaza bulunuyor. İphone akıllı cep telefonlarında kullanıma yönelik olarak geliştirilmiş olunan bir online mobil uygulama mağazası olan AppStore üzerinden tüm mobil uygulamaları son derece güvenli bir şekilde cihazlara indirebilmek mümkün oluyor. Bu neden ile de günümüzde son derece yoğun şekilde kullanılan iPhone ve İpad akıllı mobil cihazlarda AppStore mağazasından yüksek bir indirme potansiyeli bulunuyor. Bu kapsamda da 2018 yılı içerisinde piyasaya sürülmüş olunan İos mobil işletim sistemi ile uyumlu olan mobil uygulamalarında aralarında yer aldığı birbirinden kaliteli ve en iyi AppStore uygulamaları listesi hazırladık.

İphone ve iPad akıllı cihazlarda bulunan ios mobil işletim sistemi üzerinde kullanabileceğiniz birbirinden faydalı ve kaliteli farklı mobil ios uygulamalarının yer aldığı en iyi AppStore uygulamaları listemize kolay bir şekilde ulaşarak, cihazınızda performans ve işlevsellik kazandıran uygulamaları oldukça kolay bir şekilde cihazınıza indirebilirsiniz.

Procreate Pocket Uygulaması

İos mobil işletim sistemi uyumluluğu bulunuyor olması sayesinde iPhone ve İpad mobil akıllı cihazlarda kullanılabilen Procreate Pocket uygulaması, en iyi AppStore uygulamaları arasında kendisine yer buluyor. Son derece yoğun şekilde ilgi gören bu uygulama, akıllı cihazlar üzerinde detaylı dijital çizim gerçekleştirebilmeye yardımcı oluyor.

Donut County Uygulaması

Mobil akıllı cep telefonlarında özellikle oyunlar oldukça yoğun şekilde ilgi görüyor. Birbirinden farklı pek çok kategoride mobil oyun bulunuyor. Özellikle de ios mobil işletim sistemi olan bu mobil uygulamalar ile son derece keyifli zaman geçirebilme şansına sahip olunabiliyor. Donut County uygulaması da en iyi AppStore uygulamaları arasında yer alırken, son derece keyifli bir bulmaca kategorisi oyunlardan birisi konumunda bulunuyor. Hikaye odaklı bir fizik tabanlı bulmaca oyunu AppStore mağazasından kolayca indirilebiliyor.

Froggipedia Uygulaması

Son dönemlerde hızla gelişen teknolojinin mobil yazılım açısından en önemli etkenlerinden birisi konumunda bulunan Froggipedia uygulaması en iyi AppStore uygulamaları arasında bulunuyor. Son derece kaliteli bir yazılım tabanına sahip olan ios mobil uygulaması, AR teknolojisinin etki ve kuvvetinin en etkili şekilde görülebilmesine yardımcı olan bir uygulamadır.

Affinity Photo Uygulaması

Mobil dünyada PhotoShop’ a karşı son derece etkili ve son derece güçlü bir rakip olarak lanse edilen ios tabanlı mobil uygulamalardan birisi olan Affinity Photo uygulaması, en iyi AppStore uygulamaları arasında yer alıyor. Uygulama ile gerçekten başarılı foto düzenlemeler gerçekleştirilebiliyor.

Calm Uygulaması

Son dönemlerde popüler olan akıllı cihazların sağlık alanında kullanımına etkili örnek AppStore uygulamalarından birisidir. Calm isimli uygulama adeta iPhone ve İpad cihazları meditasyon ürünleri haline getirmeyi sağlıyor. Bu neden ile de günümüzde en fazla ve en yaygın şekilde kullanılan uygulamaların başında gelen Calm isimli uygulama başta Amerika olmak üzere toplamda 5 ülkede en iyi AppStore uygulaması olarak seçilmiş nadri uygulamalardan birisi konumunda bulunuyor. Cihazını sağlık kaynağı haline getirerek, son dönemlerde çok fazla gündemde bulunan akıllı teknolojilerin günlük yaşantıya olan zararlarına karşı son derece etkili bir ürün niteliği taşıyor. Bu neden ile de günümüzde en fazla kullanılan ve en fazla tavsiye edilen uygulamalardan birisi konumunda bulunan Calm isimli uygulama günümüz Türkiye’ sinde de son derece yoğun ve sık bir şekilde kullanılan uygulamalardan birisi konumunda bulunuyor.

Aurora HDR 2018 Uygulaması

İos mobil işletim sistemi kullanılan tüm iPhone ve İpad cihazlarında kullanılabilen AppStore uygulamalarından birisi olan Aurora HDR 2018 uygulaması en başarılı fotoğraf işleme uygulamalarından birisi konumunda bulunuyor. Çekilen fotoğrafların üzerine HDR efektinin uygulanabilmesine yardımcı oluyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı