Cilt Bakımı

Emla Krem Nedir,Neye İyi Gelir,Faydaları Nelerdir ?

Ağrı ve acı şikayetleri gündelik yaşantı içerisinde fazlasıyla sorun çıkartabilen sorunlar arasında yer alır. Gündelik yaşantı içerisinde olumsuz etkilere neden olan ağrı ve acı şikayetlerine yol açan ana etkenlerin tedavi edilmesinin dışında bu semptomların etkilerinin hafifletilmesi noktasında özel çözümler bulunmaktadır. Özellikle de Emla krem ile uygulanan bölge ciddi seviyede uyuşma oluşturulabiliyor. Böylelikle uygulanmış olduğu bölge içerisinde oluşturduğu uyuşturucu etkiler sonucunda mevcut olan ağrı ve acı şikayetlerinin minimal seviyeye çekilmesine ve atta tamamen durdurulmasına yardımcı olur. Özellikle de günümüzde bayanların yaptıkları kişisel bakım çalışmaları sırasında yaptıkları ağda uygulamaları ağrı ve acı şikayetlerinin sıklıkla görülmesine neden olabiliyor. İşte bu noktada Emla krem kullanımı ile ağda sonrasında ciltte meydana gelen ağrı ve acı şikayetlerinin etkisinin hafifletilmesi ve hatta tamamen geçirilebilmesi sağlanabilmektedir.

 

Emla Krem İçeriği Nedir?

Günümüzde ciltte meydana gelen ağrı ve acı şikayetlerinin çok hızlı bir şekilde hafifletilebilmesine yardımcı olan Emla krem ürünün içeriğinde yer alan yüksek kapasiteli bileşenler çerçevesinde herkes tarafından gönül rahatlığı ile kullanımı gerçekleştirilebilmektedir. Bu kapsamda da Emla krem içeriğinde ‘Lidokain’, ‘Arlaton’, ‘Sodyum Hidroksit’ ve ‘Prilokain’ isimli maddeler bulunmaktadır. Bu şekilde son derece güvenli bir şekilde kullanımının herkes tarafından gerçekleştirilebilmesi sağlanabilmektedir. Günümüz modern yüzyıl dünyasında herkes tarafından meydana gelen ağrı ve acı şikayetlerine karşı son derece güvenilir bir ürün olması nedeni ile uyuşturucu etkisi oluşturmakta olan Emla krem kullanımı gerçekleştirilmektedir.

Emla Krem Etkileri Nedir?

Her geçen gün toplum genelinde ağırlıklı olarak bayanlar tarafından sıkça kullanılmakta olunan Emla krem kullanımı ile ağrı ve acı şikayetlerinin önemli oranda geçirilebilmesi sağlanabilmektedir. Günümüzde Emla krem kullanımı bayanların kişisel bakım eylemleri dahilinde gerçekleştirmekte oldukları kaş ve bıyık alımı sırasında meydana gelen ağrıların uyuşturularak, etkilerinin hafifletilmesi amacı ile kullanımı gerçekleştirilebilmektedir. Bunun dışında Emla krem kullanımının kişisel bakım dahilinde ağda yapmadan önce, yapılacak bölgeye uygulanması durumunda acı etkisinin önemli oranda hafifletilebilmesi sağlanabilmektedir. Emla krem kullanımı ile küçük boyutlu ameliyat uygulamalarında ağrı şikayetlerinin geçirilmesine yardımcı olmaktadır. Emla krem kullanımının epilasyon öncesinde yapılması durumunda da son derece ciddi ağrı ve acı şikayetlerinin görüldüğü epilasyon uygulaması öncesinde bölgenin uyuşturulması sağlanabilmektedir. Günümüzde bikini bölgelerinde de kullanımı gerçekleştirilebilmektedir.

Günümüz modern yüzyıl dünyasında Emla krem kullanımı cinsel birliktelikteki acının hafifletilebilmesi, dövme yaptırmanın acısının hafifletilebilmesi, küpe ve piercing yapımı sırasındaki acı ve sonrasındaki ağrının hafifletilebilmesi amacı ile gerçekleştirilebilmektedir. Lazer epilasyon uygulamaları öncesinde de kullanımı gerçekleştirilebildiği gibi aynı zamanda da makat çatlağı gibi sorunların giderilmesi noktasında da kullanımı gerçekleştirilebilmektedir.

Emla krem kullanımı öncesinde mutlaka uyuşturma uygulanmak istenen bölgenin uygulaması öncesinde iyice yıkanmasına dikkat edilmesi gerekir. Gerekli olan hijyenin sağlanmasının ardından Emla krem kullanımı ince bir tabaka halinde uygulanması gerekiyor. Yaklaşık 15 dakika içerisinde uyuşturucu etkisi görülür. Böylelikle çok daha güçlü bir şekilde işlemlerini gerçekleştirir. Çok aşırı sürülmesi durumunda bölge içerisinde çok aşırı seviyede uyuşma etkisi görülebilir. Bu yüzden standart şekilde ince tabaka olarak kullanımının gerçekleştirilmesi gerekir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı