Clash Of Clans Ordu Taktikleri

İnsanların mobil üzerinden oynamaktan yana büyük keyif duyduğu savaş ve strateji oyunu olan Clash of Clans oyunu, binlerce kişiye hitap etmektedir. Bu oyun sayesinde insanlar keyifli saatler geçirmektedir. Bu oyunun amacı, bir ordu kurarak, diğer ordulara karşı savaş açmak ve bu savaştan galip ayrılmaktır. Ordunuzda yapacağınız ince dokunuşlar neticesinde, ordunuzu daha güçlü bir hale getirerek, bu orduya kimsenin yaklaşmasına izin vermemeniz gerekecektir. Hal böyle olunca da ordunuz daha da güçlenerek, en büyük ordulara karşı savaş açabilecek ve bu ordularla olan savaştan yüksek ihtimalli olarak galip bir şekilde ayrılabileceksiniz. Bu oyunda yer alan diğer ordular da, yine insanlar tarafından yönetilmektedir. Bu sebepten dolayı da oyundan çok daha büyük bir keyif duyulabilmektedir.

Clash Of Clans Ordu Taktikleri

Ordunuzda yapacağınız yenilikler sayesinde, nasıl güçlü olabileceğinizi biliyor musunuz? Sizlere vereceğimiz yöntemler sayesinde mükemmel bir güç seviyesinde olan ordu inşa edebilecek ve böylelikle oyunun en güçlü ordularından birisine sahip olabileceksiniz. Ayrıca hatırlatmamız gereken bir durum var ki, bu oyuna günde en az 1 saatinizi ayırmanız da gerekecektir. Böylece ordunuz çok daha çabuk bir gelişim göstererek, daha hızlı bir süre içerisinde en güçlü ordulardan birisi haline gelecektir. Sizlere vereceğimiz taktikler, yöntemler sayesinde, ordunuzu çok daha çabuk bir şekilde güçlü hale getirebileceksiniz.

Bu taktikler arasında ki önceliğimiz, belediye binası olmaktadır. Belediye binasını geliştirmenizin ardından yapmanız gereken işlemlerin başında, asker seviyesini yükseltmek olacaktır. Bu yöntem dışında uyguladığınız bir taktik var ise, bu taktiği unutmanız gerekecektir. Önce asker seviyesini yükseltmek, her şeyden daha önemlidir. Asker seviyesini yüksek tutmanız, sizleri savaş esnasında çok daha rahatlatacaktır. Çünkü ne kadar fazla asker, o kadar fazla galibiyet olacaktır.

Bir orduya saldırıya geçmeden önce bilmeniz gereken bazı durumlarda bulunmaktadır. Bu durumlar arasında dikkat etmeniz gereken en büyük nokta, rakibin savunmasını analiz etmek olacaktır. Savunma düzeyi üst düzey seviyelerde olan ordulara, ilk başlarda saldırı düzenlememeniz gerekmektedir. Aksi takdirde ordunuz bu savaştan mağlup ayrılacaktır. İşte bu yüzden ilk önceliği savunmaya vererek, rakibin tüm ordu düzenini iyi bir şekilde analiz etmeniz gerekecektir. Bu durum sizleri zafere götürmeye yetecektir.

Ordunuzu yavaş yavaş geliştirmeye başladığınız esnalarda asker seviyesini çok yüksekten tutmaya bakmalısınız. Ardından savaş için gerekli olan durumlara öncelik vererek, artık ordunuzu savaşa hazır bir hale getirebilirsiniz. Böylece neredeyse tüm rakipleriniz, sizin ordunuza saldırmaya çekinecek, fakat siz onlara rahatlıkla saldırabileceksiniz. İşte Clash Of Clans oyununun ordu taktikleri kısmından en önemli noktalar bunlardır. Verdiğimiz taktikleri uygulayarak, sizlerde kısa bir süre zarfı içerisinde ordunuzu mükemmel seviyelere yükseltebilir ve böylece ordunuzdan çok daha fazla verim alabilirsiniz. Hemen Clash of Clans oyunu hesabınıza giriş yaparak, taktikleri uygulamaya başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir