Bedava Pepsi Kapak Şifresi 2018

Bedava Pepsi Kapak Şifresi 2018

Her yıl onlarca hediye dağıtan büyük şirketler, kullanıcılarına eşsiz sürprizler yapıyor. Ürün satışını arttırırken bir yandan fırsatlar sunan üreticiler, elbette buna uygun rekabetçi bir piyasasının da doğmasını mümkün hale geliyor. Birçok küçük – büyük şirket, yıl içerisinde onlarca güzel kampanyaya imza atıyor. Kola devi Pepsi de düzenli aralıklar da fırsatlar sunan şirketler arasında yer alıyor. Bedava Pepsi kapak kodu girişleri neticesinde eşsiz fırsatlara ulaşmak kolaylaşıyor.

Söz konusu kodlar, farklı platformlar üzerinde hediyeler kazanmanızı sağlıyor. Bu platformlar arasında çevrimiçi oyunlar olduğu gibi masa oyunları gibi çok daha farklı mecralar da bulunabiliyor. Genellikle popüler platformlar üzerinde yürütülen kampanyalar eşliğinde tercih edilen kodlar, elbette satış ve marka bilinirliği performanslarını başarılı bir şekilde arttırıyor.

Pepsi kodları gibi fırsatlar, aslına bakılırsa çok yönlü bir deneyim vadediyor. Bir yandan üretici firma başarılı bir pazarlama tekniği uyguluyorken diğer yandan kullanıcı çeşitli hediyeler kazanmayı başarıyor. Böylelikle her iki taraf için de artı yönde fırsatlar oluşuyor. Üstelik milyonlara varan katılım oranı, birlik içinde hareket etmeyi ve buna uygun performans edinmeyi kolaylaştırıyor.

Satış performansını arttıran ve kullanıcılara çeşitli fırsatlar yaratan Pepsi şifreleri, ayrıca sadık müşteri kitlesinin de artmasını destekliyor. Düzenli bir şekilde kampanyalardan yararlanan kullanıcılar, bu sayede birçok oyunda kolayca başarı elde etme şansı yakalıyor. Bu durumun belirli aralıklar ile gerçekleşmeye başlaması, kodlara daha fazla insanın yönelmesini sağlıyor. Nitekim kullanıcı sayısının artması, elbette doğrudan sadık müşteri kitlesinin de gelişmesine yardımcı oluyor.

Pepsi kutularından ve kapaklarından çıkan şifreler, birçok uygulama, internet sitesi, eklenti, oyun ve programlar üzerinde kullanılabiliyor. Bedava Pepsi kapak şifresi 2018versiyonları, aslına bakılırsa yapılan anlaşmalara uygun bir şekilde üretiliyor. Yani edineceğiniz kodları sadece anlaşmalı yerlerde kullanabilirsiniz. Hali hazırda kullanıcıya ve Pepsi markasına artı yönde fırsatlar yaratan bu durum, ayrıca anlaşmalı diğer platformlar için de oldukça kullanışlı bir hal alıyor. Kullanıcı kitlesini genişleten uygulama ya da oyun gibi mecralar, daha fazla kişiye ulaşma şansı yakalıyor.

Pepsi Kodları 2018 Nerelerde Kullanılır?

Kullanabileceğiniz Pepsi kodları 2018, anlaşmalı mecralarda aktif hale geliyor. Bu platformlar arasında Okey Plus, 101 Okey, Mynet Oyun, Zula, Tavla, Tavla Plus, 101 Plus ve Çanak Okey Plus gibi oyunlar yer alıyor. Kod kullanma bölümüne gelerek elinizdeki Pepsi kodunu girmeniz ve aktif hale getirmeniz yeterlidir. Kampanya çerçevesinde hediye kazanma şansı elde edebilirsiniz. Ancak bunun için kullanmayı denediğiniz kodun daha önce kullanılmamış ya da haklarının dolmamış olması gerekiyor.

Genel olarak tek kullanımlık kodlar söz konusudur. Bu nedenle bedava Pepsi kapak şifresi 2018versiyonları arasında kullanım elde etmek istiyor ancak hata ile karşılaşıyorsanız yüksek ihtimalle kullanmaya çalıştığınız kod daha önce kullanılmıştır. Kampanya gereği oluşturulan kurallar, adil bir deneyimin sunulmasını mümkün hale getiriyor. Eğer kod kullanmaya çalıştığınızda hata ile karşılaşıyorsanız yapabileceğiniz en iyi şey, yeni ve güncel farklı bir kod denemek olacaktır. Daha önce kullanılmamış bir Pepsi kodu neticesinde fırsatlardan yararlanma imkanına erişebilirsiniz.

Bedava Pepsi şifreleri, farklı kullanıcılar tarafından da paylaşılmaktadır. Herhangi bir oyun üzerinde kodu kullanmak istemeyen ya da söz konusu oyunları oynamayan kişiler, kodları paylaşarak diğer kullanıcıların fırsatlardan yararlanmalarını sağlıyor. Böylelikle Pepsi kodları, genel olarak yaygınlık kazanıyor. Üstelik yardımlaşma neticesinde çok daha geniş ölçekte yararlanma olanağı sunuluyor. Eğer elinizde kod var ve bunu kullanmak istemiyor veya oynadığınız oyunlar fırsata dahil değilse şifreyi paylaşarak fırsatlardan farklı kullanıcıların yararlanmasını sağlayabilirsiniz.

Bedava Pepsi kapak şifresi 2018versiyonları güncel bir şekilde şöyle:

 • ENSJ6MB8
 • RZKTUEVW
 • GPR78KWA
 • VJPTGD48
 • N7LAWQEH
 • T8VL4XQN
 • PHA3LWNS
 • 4A9CRM2L
 • MVKT2G43
 • 3B2HPA5S
 • YG7FZX29
 • ZG23Y86P
 • 9ZMXECB6
 • LZ4UTKYE
 • TGQZSBCE
 • TNAJPLQM
 • GWYA23ZO

Birçok oyunda geçerli olan kodlar ile para puan, dijital puan ya da çeşitli oynanış fırsatı elde etmeniz mümkün hale geliyor. Oyunlar içerisinde harcama yapmanızı sağlayan fırsatlar neticesinde rakiplerinizden bir adım öne geçebilir, çok daha gelişmiş bir oynanış deneyimi elde edebilirsiniz. Bu durum, oyundan alacağınız zevki dahi arttırmayı sağlıyor. Okey dahil birçok masa oyununda çok daha eşsiz bir oynanış performansı sunmanız kolaylaşıyor.

Ücretsiz Pepsi Kodları ile Oyunlarda Kendinizi Geliştirin

Kullanıcılar açısından mükemmel fırsatlar sunan ücretsiz Pepsi kodları, mobil ve masa oyunları üzerinde hakimiyet elde etmenizi mümkün kılıyor. Rakiplerinizi geçmenizi ve oyundan daha fazla zevk almanızı destekleyen kodlar, aynı zamanda arkadaşlarınız ile oynadığınız oyunlarda rekabeti daha da arttırmanızı sağlıyor. Ortamın kızışmasını sağlayabilir, oynadığınız oyundan çok daha fazla zevk alma şansı elde edebilirsiniz.

Pazarlama ve kullanılabilirlik açısından son derece faydalı olan güncel Pepsi kodları ve şifreleri, geniş kullanıcı kitlesi tarafından tercih ediliyor. Bu nedenle yeni bir kod elde ettiğiniz takdirde zaman kaybetmeden kodu kullanmanız önem teşkil ediyor. Tek kullanımlık özelliğe sahip olan kodlar, yüzlerce ya da binlerce kişi tarafından çoktan denenmiş dahi olabiliyor. Masa oyunlarına ve çeşitli mobil oyunlarına olan düşkünlük, doğrudan kullanım oranının fazla olmasını destekliyor. Bundan dolayı da gördüğünüz güncel bedava Pepsi kapak şifresi 2018 versiyonunu hızlıca kullanmanız önemlidir.

Genellikle Pepsi içeceklerinin kapaklarından çıkan kodlar, ne yazık ki kullanılmadan atılabiliyor. Özellikle mobil oyunlar ile arası olmayan ya da fırsatlar hakkında henüz bilgi almamış olan kullanıcılar, kodları kullanmadan bırakabiliyor. Çöpe dahi giden kodlardan söz edilebilir. Bu nedenden dolayı arkadaşlarınıza ya da yakınlarınıza içtikleri Pepsi kutu içeceklerine ilişkin kod paylaşmalarını da rica edebilirsiniz. Böylelikle fırsatlardan pratik bir biçimde yararlanma imkanı elde edebileceğiniz gibi kodun kullanılmadan atılmasını da engelleyebilirsiniz.

Eğer bedava Pepsi kapak şifresi 2018 versiyonlarından herhangi birine sahipseniz ve kodu kullanmayı düşünmüyorsanız yorum olarak da şifreyi paylaşmayı düşünebilirsiniz. Böylelikle koda ihtiyaç duyan kullanıcılara yardımcı etme şansı elde edebilirsiniz. Kodun kullanılmadan atılmasını önlemek aslına bakılırsa oldukça kolaydır. Yorum olarak belirtebileceğiniz kodu arkadaşlarınıza gönderebilir, oyun içerisinde paylaşabilir ya da ihtiyacı olduğunu belirten oyunculara göndermeyi deneyebilirsiniz. Böylelikle yardımlaşabilir, oyun içerisinde yeni dostluklar dahi kurabilirsiniz.

Pepsi kodları, sadece mobil oyunlarda ya da çeşitli masa oyunlarında kullanılmakla kalmıyor. Bunun yanında çeşitli kampanyalara ve fırsatlara imza atan dev kola üretici, büyük çaplı hediyeler de veriyor. Zaman zaman yapılan bu kampanyalar, çeşitli materyallere sahip olmanızı sağlıyor. Çekiliş usulü ile gerçekleşen kampanyaları yakından takip etmeniz ve gerekli tarihler aralığında fırsata dahil olmanız gerekiyor. Bu sayede çekilişe katılabilir ve şansınızı deneyebilirsiniz.

Çeşitli ürünler hediye eden Pepsi, bunu yaparken kutu içeceklerin içerisinden çıkan kodu kullanmayı gerektiriyor. Örneğin eğer kampanya tarihleri içerisinde bir kutu Pepsi kola satın aldıysanız kapağın altında yazılmış bir kod göreceksiniz. İnternet sayfasını ziyaret edip kodu girerek ya da SMS yolu üzerinden kampanyaya dahil olabilirsiniz. Tabi bunun için belirli bir kampanyanın aktif halde olması ve çekiliş gibi fırsatların devam etmesi gerekiyor. Bunların dışında bahsi geçen bedava Pepsi kapak şifresi 2018 versiyonları ile çeşitli platformlar üzerinden hediyeler kazanabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. ümran dedi ki:

  banada

 2. Seçil dedi ki:

  Bende bıtane istıyorum lutfen

 3. MUZAFFER dedi ki:

  ŞİFRE VERİRMİSİNİZ

 4. Ender güneş dedi ki:

  Bende istiyorum

 5. Melis dedi ki:

  Bana şifre gönderebilir mısınız?

 6. TGEGUmutCan dedi ki:

  olmuyor 1

 7. Melis dedi ki:

  Bana şifre gönderir misiniz?

 8. Melis dedi ki:

  Rica etsem bana da gönderir misiniz ?Pepsi kodu

 9. Emrah dedi ki:

  Lütfen varsa bende bitane istiyorum

 10. Aiev dedi ki:

  Banada bir şifre gönderir misiniz

 11. Dilara dedi ki:

  Bana da yollar mısınız rica etsem mailime

 12. ceren dedi ki:

  banada gönderirmisiniz

 13. Barış dedi ki:

  Mail adresime banada 1 tane kod gonderirmisiniz

 14. Barış dedi ki:

  Mail adresime banada 1 tane kod gonderirmisiniz please

 15. Muharrem dedi ki:

  Şifre rica etsem ne tim gitti puanim silindi lutfen

  • admin dedi ki:

   Maalesef şu anda elimizde kod bulunmamaktadır. Bu konu ile ilgileneceğiz. Lütfen takipte kalınız.

 16. Hasan dedi ki:

  Banada 2. 3 tane gönderirseniz sevinir.m

  • admin dedi ki:

   Maalesef şu anda elimizde kod bulunmamaktadır. Bu konu ile ilgileneceğiz. Lütfen takipte kalınız.

 17. Hayri dedi ki:

  Bana da yollar misiniz bir sifre

 18. BİLMEM dedi ki:

  BANADA 7 TANE YOLLARMISINIZ ÇOK LAZIM ACİL NOLUR

 19. volkan dedi ki:

  banada gönderirseniz sevinirim aksoyvolkan1@gmail.com

 20. Ali dedi ki:

  Bana da şifre lütfen

 21. Abide dedi ki:

  Banada yollarmisiniz

 22. Abide dedi ki:

  Banada lütfen

 23. yusuf dedi ki:

  pepsi kodu yollar mısın yusufynbk@gmail.com

 24. Sefa dedi ki:

  Okey plus için şifre gönderirmisin

 25. ismail dedi ki:

  Bende istiyorum pepsi kabak şifresi

 26. Ferhat dedi ki:

  Çip kodu alabilir miyim

 27. Çiğdem Aydemir dedi ki:

  Merhaba admin bana da gönderebilir misin?

 28. Caglar dedi ki:

  Kardesim kod gonderebilirmisin

 29. OSMan dedi ki:

  Admin gönderirmisin hemen şimdi olurmu cevap

 30. Osman dedi ki:

  Admin gönderirmisin şifre

 31. Orhan dedi ki:

  Banada gönderir misiniz rica etsem.

 32. ismail dedi ki:

  pepsi şifresi alabilir miyim

 33. Eren dedi ki:

  Reis banada bi 10-15 artık ne kadar verebilirsen

 34. muhammet dedi ki:

  Admin lütfen banada gonderiver şifre buradan

 35. muhammet can dedi ki:

  banda yolarmısınız ya pepsi max şifresi

 36. Asm dedi ki:

  Bnde istiyorum

 37. UMUT dedi ki:

  BANADA YOLARMISIN

 38. Gökay dedi ki:

  Şifre yollarmısınız

 39. Cenk dedi ki:

  Bna lazım lütfen yollayabilir misiniz

  • admin dedi ki:

   Şu anda kodlarımız tükenmiştir. Lütfen takipte kalınız. Bize e-posta adresinizi bildirirseniz size dönüş yapacağız.

 40. ibrahim dedi ki:

  Pepsi şifresi alabilirmiyim?

 41. Eren dedi ki:

  Admin lutfen sifre varsa yollarmisin cok lazim. bukowskieren@gmail.com adresim bu

 42. Emrah dedi ki:

  Merhaba bende kod alabilir miyim