Cilt Bakımı

Tritone Forte Krem Neye İyi Gelir, Nasıl Kullanılır ?

Cilt problemleri, özellikle hayatının her alanında dış görünümüne büyük bir önem göstermekte olan bayanlar açısından fazlasıyla rahatsız edici olabiliyor. Hayatının her alanında dış görünümünde bütünleyici ve etkileyici bir görsellik oluşturmayı hedeflemekte olan bayanlar tarafından cilt bakımı konusunda son derece hassas bir yaklaşım sergiliyor. Bu çerçevede de cilt problemleri arasında en yüksek görülme sıklığına sahip olan cilt sorunları arasında yer alan cilt lekesi ve cilt ton problemleri konusunda birbirinden farklı yöntemler denense de etkili sonuçlar alınamıyor. İşte bu noktada da ise Tritone krem son derece güçlü etkileri dolayısı ile bayanlar tarafından bu tip cilt sorunları na yönelik olarak son derece yoğun ve sık bir şekilde kullanılıyor.

Tritone krem içeriğinde yer alan etken maddeleri ile ciltte sıklıkla meydana gelen sivilce lekeleri ve güneş lekeleri gibi popüler cilt lekelerinin giderilmesine yardımcı olarak, ciltteki renk farklılıklarının tamamen ortadan kaldırılmasına yardımcı oluyor. Bu noktada düzenli kullanımı halinde güçlü etkileri çok kısa zaman dilimleri içerisinde görülebilmektedir. Tritone kremin içeriği son derece gelişmiş yapıdadır. Temel olarak Tritone krem içeriğinde;

  • Arbutin (2%)
  • Glikolik asit (6%)
  • Kojik asit (6%)
  • Askorbik asit (6%)
  • Glabridin (0.1%)

Şeklinde etken maddeler bulunmaktadır. Temel olarak Tritone krem kullanımı sayesinde  cilt lekesi mevcut olan bölgelerde temizleyici etkiler oluşturur. Bunun yanı sıra düzenli kullanımının doğru şekilde yapılmasına önem gösterilmesi gerekmektedir. Tritone krem kullanımı mutlaka iyice yıkanan cilt yüzeyi tamamen kuru hale getirilmelidir. Daha sonra cilt yüzeyine hafif masaj teknolojilerinden yararlanarak ince bir tabaka halinde sürülmelidir. Tritone krem kullanımı mutlaka sabah ve akşam şeklinde günde 2 defa olarak gerçekleştirilmelidir. Bununla birlikte Tritone krem kullanımı 30 faktör etkili bir güneş kremi ile birlikte kullanılması halinde çok daha yüksek etkiler oluşturmaktadır.

Tritone Krem Özellikleri Nelerdir?

Son dcerece kısa zaman dilimleri içerisinde etkileri görülebilen Tritone krem ciltte çok önemli faydalara sahiptir. Ciltte pek çok farklı nedene bağlı olarak meydana gelen cilt lekeleri ve ton farklılıklarının giderilmesi noktasında en etkili ürün olarak öne çıkıyor. Bu çerçevede de içeriğinde yer alan etken maddeleri Tritone krem ile kısa zaman dilimleri içerisinde tedavi sağlanabilmektedir. Bu noktada da Tritone krem faydaları arasında;

  • Güneş lekesi ve sivilce lekesi olmak üzere tüm cilt lekelerinin tedavisini sağlar.
  • Ciltte meydana gelen renk/ton farklılıklarını kapatarak, pürüzsüz, bütünleyici ve daha canlı bir cilt görünümüne sahip oluyor.
  • Güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı ciltte yüksek seviyeli bir koruma sağlar. Bu özelliği ile de düzenli kullanım için uygun olan bir ürün olmasını sağlıyor.
  • Yaşlılık ve hamilelik gibi etkenler ile meydana gelen cilt lekelerine karşı da güçlü tedavi sağlar.
  • Bayanların sıkça şikayet ettikleri selülit problemlerine karşı da önleyici etkiler oluşturur.

Gibi önemli etkileri bulunmaktadır. Ancak Tritone krem faydaları için mutlaka düzenli olarak kullanımının gerçekleştirilmesine dikkat edilmesi çok büyük bir önem taşımaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı