Evde Ek İş

2019 Gebzede Ek İş Veren Firmalar

2019 Gebzede Ek İş Veren Firmalar

Sadece Türkiye ile sınırlı kalmayan ekonomi dünyasındaki gerilim ve kısır durum hane ekonomisinde çok ciddi etkilere neden oluyor. Bu durumda insanların mevcut gelirlerine ek gelir arayışları içerisinde olmasına neden oluyor. Bu arayışta son yıllarda evde ek iş konusunda yoğun bir talebin ortaya çıkmasına sebep oluyor. Özellikle de Türkiye sanayi ve imalatının kalbi konumunda bulunan Gebze, bu alanda öne çıkıyor. 2019 Gebze’de ek işveren firmalar oldukça yüksek sayıdadır. Gebze genelinde faaliyet gösteren imalatçı firmalar tarafından dışarıya çok yüksek oranda iş veriliyor olması, Gebze’ nin evde ek iş fırsatları alanında en yüksek potansiyele sahip olan noktalardan birisi haline gelmesine neden oluyor. Bu çerçevede de Gebze’ de ikamet eden ve evdeki boş vakitlerini pratik işler yaparak, kazanca dönüştürmek isteyenler için evde ek iş veren firmalar adeta yardımına yetişiyor.

Gebze Paketleme İşi Veren Firmalar

Üretim kapasitesi en yüksek seviyede olan Gebze’ de evde ek iş veren firmalar tarafından özellikle paketleme işi oldukça yoğun şekilde veriliyor. 2019 Gebze’de ek iş veren firmalar tarafından evde ek iş arayanlara yönelik olarak açılan evde ek iş ilanlarının önemli bir kısmını paketleme işleri oluşturuyor. Evde paketleme işi temel olarak üretilen malzemelerin ilgili paketlerine doldurulmasını kapsamaktadır. Herhangi bir uzmanlık gerektirmiyor olması nedeni ile de günümüzde son derece yoğun şekilde ilgi gören evde ek iş fırsatları arasında kendisine yer buluyor. Bu evde ek iş fırsatında firmalar tarafından üretilen malzemeler, uygun paketleme malzemelerinin içerisinde belirlenen kurallar dahilinde doldurulmaktadır.

Herhangi bir uzmanlık gerektirmiyor olması ve kabiliyete ihtiyaç bulunmadan yapılabilen bir iş olması nedeni ile evde paketleme işi toplum genelinde her yaş grubu ve her kesim tarafından tercih edilen bir ek iş haline geliyor. 2019 Gebze’ de ek iş veren firmalar tarafından açılan evde ek iş ilanlarının önemli bir kısmını oluşturan paketleme işi kapsamında pek çok ürün grubu için paketleme işi gerçekleştirilebilmektedir. Çok fazla fabrikanın bulunduğu ve üretim potansiyelinin çok yüksek olduğu Gebze’ de paketleme ek işi sayesinde pek çok kişi hane gelirine önemli oranlarda katkılar sağlayabiliyor. Üstelik Gebze’ de paketleme ek işleri sayesinde aylık ortalamada oldukça yüksek seviyelerde kazançlar elde edebilme imkanına sahip olunabiliyor.

2019 Gebze’ de ek iş veren firmalar tarafından verilen paketleme işlerinde genel olarak;

Evde kürdan paketleme işi,

Evde mevlüt şekeri paketleme işi,

Evde bardak paketleme işi,

Evde düğme paketleme işi,

Evde mum paketleme işi,

Evde tekstil ürünleri paketleme işi,

Gibi üretim odaklı paketleme işlerini kapsıyor. Bu durumda günümüzde son derece zengin bir çeşitlilikte paketleme işinin mevcut olmasına neden oluyor. 2019 Gebze’de ek iş veren firmalar tarafından verilen paketleme işlerinin olduğu yüksek bir kazanç potansiyeli bulunuyor.

Gebze’ de Evde Paketleme Ek İşi Ne Kadar Kazandırır?

Günümüzde oldukça yoğun ve sık bir şekilde tercih edilen paketleme ek işi oldukça kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Herkesin kolay bir şekilde yapabileceği bir evde ek iş fırsatı olan paketleme işi, 2019 Gebze’ de ek iş veren firmalar tarafından da oldukça yüksek oranda veriliyor. Bu kapsamda da evde paketleme işi alan kişilerin aylık kazanç ortalamaları, paketlenen ürün çeşitliliğine göre değişkenlik göstermektedir. Katma değeri yüksek olan ve hassas çalışma gerçekleştirilmesi gerekliliği bulunan ürün gruplarına ilişkin evde ürün paketleme işleri çok daha yüksek kazançlar elde edebilme imkanı vermektedir. Öyle ki günümüzde evde paketleme işi ile ortalama olarak 2 bin TL ile 3 bin TL aralığında bir kazanç elde edebilme imkanına sahip olunabiliyor.

Bununla birlikte 2019 Gebze’ de ek iş veren firmalar tarafından verilen paketleme işlerine, aile üyeleriyle ve hatta arkadaşları ile birlikte katılım gerçekleştiren kişilerin belirlenen sürelerdeki paketleme sayısı potansiyelleri çok daha yüksek seviyede olur. Bu durumda kazançların çok yüksek oranda artış göstermesine neden olmaktadır.

Gebze’ de İplik Temizleme İşi

Tekstil fabrikalarının oldukça yoğun olduğu da Gebze’ de ek iş veren firmalar tarafından sunulan iplik temizleme işi önemli kazanç fırsatı sunuyor. Oldukça yüksek bir iş kapasitesinin bulunuyor olması nedeni ile ne kadar çok yapılırsa o kadar çok kazanç elde edebilme imkanı bulunan evde ek iş imkanlarından birisi konumunda bulunuyor. Bu durumda son dönemlerde 2019 Gebze’ de ek iş veren firmalar arasında tekstil firmalarının evde iplik temizleme ek işinin çok daha popüler bir hale gelmesine neden oluyor.

Son derece pratik bir şekilde gerçekleştirilebilmekte olunan iplik temizleme işi temel olarak firmaların üretimde kullanacakları ipliklerin her türlü sanayi vb. ortamların oluşturduğu kirlerden arındırılabilmesini sağlıyor. Şirket bünyesinde bu tip işlerin daha fazla zaman alması, iş gücü kaybına neden olması ve yüksek maliyet oluşturması nedeni ile günümüzde dışarıya veriliyor. Bu çerçevede de 2019 Gebze’ de ek iş veren firmalar tarafından iplik temizleme işi oldukça yoğun bir şekilde veriliyor. Firmadan firmaya göre değişkenlik gösteren ücretlendirmelerin uygulandığı evde ek iş fırsatlarından birisi konumunda bulunan iplik temizleme işi çok kolay bir şekilde yapılabildiğinden oldukça yüksek ortalamalarda aylık ek gelir elde edebilme imkanına sahip olunabiliyor. Bu durumda günümüzde Gebze’ de en fazla tercih edilen evde ek iş imkanlarından birisi konumunda bulunmasına neden oluyor.

2019 Gebze’de Ek İş Veren Firmalara Nasıl Başvurulur?

Ev bütçesine katkıda bulunmayan isteyen ev hanımlarından, mesailerinden arta kalan ve evde boş geçirdikleri vakitleri kazanca dönüştürmek isteyen herkesin tercih edebildikleri 2019 Gebze’ de ek iş veren firmalar aracılığı ile ulaşılabilen evde ek iş ilanları önemli ek gelir imkanı sağlıyor. Herkesin başvuru gerçekleştirebildiği bu evde ek iş fırsatları için güncel evde ek iş ilanları bulunuyor. Sürekli güncellenmekte olan Gebze’ de ek iş veren firma listeleri sayesinde en güncel evde ek iş imkanlarına başvuru gerçekleştirebilme şansına sahip olunabiliyor.

Özellikle de pek çok farklı kanal üzerinden 2019 Gebze’ de ek iş veren firmalar ile ilgili bilgilere ulaşabilme imkanı bulunuyor. Yerel ve bölgesel firmalar tarafından el ilanı, otobüs durağı afişleri gibi kanallar aracılığı ile evde ek iş arayan kişilere ulaşılmaya çalışılmaktadır. Bununla birlikte günümüzde internet ortamı üzerinden de bu ek iş veren firmalara ve iletişim bilgilerin ulaşabilme şansı bulunuyor. Özellikle de son derece pratik bir şekilde ister telefondan, ister mail üzerinden ister de doğrudan adresinde yüz yüze görüşme yaparak, ek iş başvuru gerçekleştirilebilmektedir. Anlaşma sağlanması durumunda evde ek işin niteliklerine göre gerekli olan tüm iş ekipmanları ve yapılacak iş ile ilgili doneler işletme tarafından temin edilmektedir. Bu durumda günümüzde evde ek iş yapmak isteyenlerin herhangi bir şekilde sermaye sahip olması gerekliliğini tümüyle ortadan kaldırmaktadır. Bu şekilde herkes, bütçe oluşturmadan kolayca evde ek iş ilanları ile başvuruda bulunarak, firmaların dışarıya verdikleri işleri alabilir ve ek gelir elde edebilme şansına sahip olabilmektedir.

İlgili Makaleler

42 Yorum

  1. Merhaba,
   Gebzede ek iş veren firmaları bulmak için öncelikle, bu işi daha önce yaptınız mı, tecrübeniz var mı bu gibi bilgileri iletebilir misiniz?

 1. Çayırovada ikamet eden emekli babam ve anneme ihtiyaçlarından dolayı ek iş arıyorum. Orta yaşlılar, verilen işi en şekilde yapıp teslim edeceklerine ben inanıyorum.

  1. Merhaba,
   Gebzede ek iş almak için öncelikle tecrübeleri var mı daha önce ek iş aldılar mı bunları öğrenebilir miyiz?

  1. Sevim hanım selamlar,
   Gebzede ek iş veren firmalar öncelikle daha önce ek iş alıp almadığınızı merak ediyor bu konu hakkında bizlere bilgi verebilir misiniz?

  1. Ahmet bey, Gebzede evde ek iş ilanı için başvurduğunuzu gördüm, bu iş ile ilgili tecrübeleri bulunmakta mı acaba?

 2. Merhabalar. Gebze merkez de oturuyorum. İş için yazıyorum daha önce tecrübemiz var. kısa süre için elinize ulaşırı lütfen bana ulaşın

 3. Merhaba bende evde ek iş yapmak istiyorum. Elim çok hizlidir. Sürekliligi olan bir paketleme işinde çalismak istiyorum. Kocaeli Gebze çayırovada ikamet ediyorum. Lutfen iletisime gecin. Tesekkurler

  1. Yasemin hanım merhaba,
   Gebze evde Ek iş ilanlarına başvurunuzu alırken şunları bilerek yönlendirmek istiyorum sizi, evde ek iş tercihi yapacak olsanız evde çorap paketleme, sabun paketleme, telefon kılıfı paketleme sigara paketleme gibi? hangisini tercih ederdiniz.

 4. Merhaba , gebze istasyon mah. ikamet etmekteyim . Evime ek gelir için paketleme işi yapmak istiyorum. Bu konuda daha önce tecrübem yok ancak işe ihtiyacım. Bilgi verirseniz sevinirim.

  1. Yaprak hanım,
   Ek iş ilanına başvurunuzu almadan önce birkaç şey sormak istiyorum. Hangi tür ek işlerde çalışmaya uygun görüyorsunuz kendinizi evde çorap paketleme, sabun paketleme, telefon kılıfı paketleme sigara paketleme gibi?

 5. Merhaba…Biz daha once annemle evde paketleme işi yaptık. Ayrıca dosya işide yaptık sigara paketleme işide…Tecrübemiz vardır…İş istiyoruz ve iki kişiyiz yapabilirz…

  1. Merhaba,
   Büşra hanım, size ulaşabileceğim bir mail adresi bırakabilir misiniz (mail adresiniz sadece bizim tarafımızdan görüntülenir)

 6. Merhaba…Biz daha once annemle evde paketleme işi yaptık. Ayrıca dosya işide yaptık sigara paketleme işide…Tecrübemiz vardır…İş istiyoruz ve iki kişiyiz yapabilirz…

 7. Merhaba evde ek iş daha önce yaptım araba parçası montaj yaptım elim çok hızlıdır Size nasıl ulaşabilirim ya da sizin bana ulaşmanız için mail adresi verseniz olurmu

  1. Merhaba,
   Şöyle yapabilir miyiz ? Siz bize öncelikli olarak yapmak istediğiniz işleri yazabilir misiniz ?
   Ayrıca mail adresinizide iletir misiniz ? Mail adresi sadece bizim tarafımızdan görülebilir.

 8. Meraba evde ek iş istiyorum gebze gaziler de oturuyorum yeni evlendim eşime destek olmak istiyorum bu işe ihtiyacım var

 9. Daha önce okul dosayası paketleme we toptan tülbent işi yaptım. Uzun süreli olmasa da boncuk işine de tecrübem wardır. İlgilenenlerin ulaşmasını rica ederim.

 10. Merhaba , Gebze de fırat cad. ikamet ediyorum . İş bulana kadar, ek gelir için paketleme işi yapmak istiyorum. Bu konuda daha önce tecrübem yok ancak ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı